Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód i podpięcie


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 23
  • 112
  • 0

Światłowód i podpięcie

Zobaczyłem, że nie daleko mnie (100m) jest światłowód. Czy mogę się podpiąć w ramach POPC, dorejonizowania??? 

 

projekt5.png

 


projekt5.png
21 ODPOW. 21

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Światłowód i podpięcie

@blateq musisz dowiedzieć się czy jest możliwość skorzystania z usług Orange na tej infrastrukturze,  jeśli tak to skontaktuj się z infolinią i poproś konsultanta aby dopisał Twój adres jako dorejonizowanie,  możesz też złożyć wniosek pisemny o dorejonizowanie na adres Orange Polska SA Jagiellońska 34 Skierniewice. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 23
  • 112
  • 0

Światłowód i podpięcie

Dziękuje <33333333333333333333

 

tylko jak sprawdzic czy mozna korzystac na danej infra?

 

______________

*Scalenie wpisów - moderator Wojciech.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Światłowód i podpięcie

@blateq podczas kontaktu z infolinią podaj adres gdzie jest ta Infrastruktura i konsultant sprawdzi czy świadczą tam usługi. 


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2506
  • 9006
  • 45

Światłowód i podpięcie

@blateq Jeśli to MOSiR to obawiam się że światłowód był budowany z osobnego projektu dla szkół i urzędów. Do tej infrastruktury nie można się podpiąć. Najlepiej zadzwoń na infolinię. 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3210
  • 7456
  • 135

Światłowód i podpięcie

Zawsze możesz wysłać oficjalne pismo listownie lub zapytanie mailowe. Na pierwszej lini konsultant nie zawsze może wszystko widzieć, chyba że trafisz na bardzo konkretną osobę. Taka moja sugestia 😉


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 23
  • 112
  • 0

Światłowód i podpięcie

UPDATE: zadzwonilem na infolinie, trafilem na nieogarniętego pana, przełączyli mnie na miłą, sympatyczną, ogarniętą Panią. Podałem, że na Śniegockiego 3 jest infrastruktura, a na 6b chciałbym dorejonizowanie. Powiedziała, że wysłała wniosek i w ciągu 7 dni otrzymam odpowiedź. Będę informował.

Anonim

Nie dotyczy

Światłowód i podpięcie

Rzeczywiście jest coś takiego jak wniosek o dorejonizowanie ale to nie 7 dni. Coś bliżej miesiąca. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12923
  • 53106
  • 617

Światłowód i podpięcie

@blateq Sam wniosek możesz, a nawet powinieneś zgłosić listownie i na stronie Orange, zaznaczając popyt na usługę. Z mapy wynika, że GOSiR może mieć FTTH jako placówka oświatowa. Patrząc na plan (tak z głowy, czyli z niczego) widać, że aby "obsłużyć" Twoją lokalizację (gdy nie istnieje jeszcze podbudowa i infrastruktura) to należy wykonać przynajmniej OPP (punkt dystrybucyjny) w Twojej ulicy. To niestety trwa...

Sam wniosek może i w 7 dni obsłużą na zasadzie przyjęcia popytu. Natomiast od ręki nie dadzą odpowiedzi, bo to wymaga konsultacji z Inwestycjami. Znając ich tempo pracy-minimum miesiąc. 

Samo zaś wykonanie dorejonizowania-czas bliżej nieokreślony. Jedno jest in plus. W rejonie jest punkt zaczepny-przyczółek dla rozbudowy sieci (w GOSiR)


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Światłowód i podpięcie

Oto co znalazłem na UKE

slav72_0-1644249242734.png

niby punkt ze światłowodem jest od strony Śniegockiego lecz adres należy do Alei Tysiąclecia.