Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód - a brak możliwości przyłączenia


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Światłowód - a brak możliwości przyłączenia

Dzień dobry! Proszę o pomoc, bo być może ktoś z Państwa miał podobny problem. Dookoła naszego budynku sąsiedzi mają podpięty światłowód,a na słupie, który stoi w rogu mojej działki jest nawet zostawione przyłącze światłowodowe do naszego budynku. Jednakże dzwoniąc do Orange o przyłączenie do usługi, niezmiennie jesteśmy odsyłani od działu do działu.. Nasz budynek podobno nie figuruje w spisie budynków Orange. Poszło zgłoszenie, by sprawdzili fizycznie, że budynek istnieje, a słup ze światłowodem stoi niemalże na naszej działce. Od ponad roku nie było żadnego postępu w sprawie naszych zgłoszeń... Nikogo też nie było u nas z Oragne, kto przyszedłby sprawdzić że budynek stoi, a 10 metrów od budynku stoi słup ze światłowodem z którego korzystają wszyscy sąsiedzi wokół. Gdzie mam napisać, albo zadzwonić, żeby ruszyć tą sprawę?! Dziś znów przyszła informacja, że nie ma możliwości przyłączenia do sieci.. 

________________
* Przeniesione z działu Szukam oferty / Inne – moderator Kinga

3 ODPOW. 3

Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 2052
  • 7537
  • 28

Światłowód - a brak możliwości przyłączenia

@Malgohna, napisz list polecony do Orange, na adres korespondencyjny do Skierniewic. Opisz dokładnie sytuację, cały stan swojej wiedzy, dołącz mapkę i zdjęcia. Zakończ sakramentalnym: "uprzejmie proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby". Następnie, tak po dwóch tygodniach. zacznij nękać infolinię telefonami z pytaniem o stan rozpatrzenia Twojej prośby, bo odpowiedzi na piśmie nie dostaniesz.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Światłowód - a brak możliwości przyłączenia


@Malgohnanapisał(-a)

Dzień dobry! Proszę o pomoc, bo być może ktoś z Państwa miał podobny problem. Dookoła naszego budynku sąsiedzi mają podpięty światłowód,a na słupie, który stoi w rogu mojej działki jest nawet zostawione przyłącze światłowodowe do naszego budynku. Jednakże dzwoniąc do Orange o przyłączenie do usługi, niezmiennie jesteśmy odsyłani od działu do działu.. Nasz budynek podobno nie figuruje w spisie budynków Orange. Poszło zgłoszenie, by sprawdzili fizycznie, że budynek istnieje, a słup ze światłowodem stoi niemalże na naszej działce. Od ponad roku nie było żadnego postępu w sprawie naszych zgłoszeń... Nikogo też nie było u nas z Oragne, kto przyszedłby sprawdzić że budynek stoi, a 10 metrów od budynku stoi słup ze światłowodem z którego korzystają wszyscy sąsiedzi wokół. Gdzie mam napisać, albo zadzwonić, żeby ruszyć tą sprawę?! Dziś znów przyszła informacja, że nie ma możliwości przyłączenia do sieci.. 

________________
* Przeniesione z działu Szukam oferty / Inne – moderator Kinga


A kiedy wasz budynek powstał? Orange opiera się na planach z lat 2014-2015.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52618
  • 601

Światłowód - a brak możliwości przyłączenia

@Malgohna podaj orientacyjnie ulice i miasto. Może ktoś z nas będzie miał szczęście się dowiedzieć coś więcej...