Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód POPC2 Lębork

ROZWIĄZANE

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 17
  • 23
  • 0

Światłowód POPC2 Lębork

Światłowód z gniazdkiem mam już w domu , teraz czekam na innego technika na zarobienie go i podłączenie....niby mają oddać 30.12 inwestycje...ile czekaliście na podłączenie finalne (gniazdko i funboxa) ? 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Światłowód POPC2 Lębork

@Suchy_PL_  preinstalacje masz juz zrobiona wiec teraz czekasz az spadnie Twój adres. jak sie odda 30-12 to mozliwe ze nawet 31-12 zainstaluja i odpala Ci neta.
to juz kwestia wolnych terminow


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 29
  • 0

Światłowód POPC2 Lębork

A u mnie cały czas nic...  Tylko wystają pomarańczowe kabelki z ziemi, jeszcze bez włożonego do nich światłowodu. Niestety prędkość wykonywania jakiejkolwiek inwestycji w tym państwie pozostawia wiele do życzenia. No cóż, jeszcze trochę będę się musiał jeszcze namęczyć z zawrotną prędkością LTE 1,5 mb.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 245
  • 377
  • 1

Światłowód POPC2 Lębork

@Suchy_PL_  ,,Wczoraj mój adres zagościł na tej liście" - to ile w sumie, od czasu wizyty pierwszych techników na słupach , czekałeś na zakończenie POPC?

@Suchy_PL_ ,,Cóż, chodził handlowiec tydzień temu i spisaliśmy zamówienie" - co?? Tak szybko? w październiku zaczęli budowę a już możesz podpisać umowę? Jaka firma robiła u ciebie POPC? - Nexera?

_______________

* Scalenie postów – moderator Kinga


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 17
  • 23
  • 0

Światłowód POPC2 Lębork

W październiku zaczeli inwestycje a skonczyli z koncem listopada. 10 grudnia zdaje się jeździł handlowiec i spisalismy zamówienie, w zeszłym tygodniu pojawił się instalator by dociagnac światłowód lecz mieli zepsuty podnośnik i zrobili to 2 dni temu i podpisałem kolejne papiery, teraz czekam aż odpalą 30 grudnia infrastrukturę i po tym terminie mają finalnie odpalać usługi abonenckie.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 17
  • 23
  • 0

Światłowód POPC2 Lębork

Pomarańczowe to są światłowody doziemne 🙂 u nas tam gdzie kopali to takie kładli.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 195
  • 292
  • 4

Światłowód POPC2 Lębork


@Suchy_PL_napisał(-a)

Pomarańczowe to są światłowody doziemne 🙂 u nas tam gdzie kopali to takie kładli.


Pomarańczowe to są raczej mikrorurki w które wdmuchuje się późnej światłowody.

 


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 17
  • 23
  • 0

Światłowód POPC2 Lębork

U nas były takie światłowody przy moim słupie które szly do klienta po drugiej stronie ulicy ....oglądałem je 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 195
  • 292
  • 4

Światłowód POPC2 Lębork

Ok, nie mowie że nie ma światłowodów w pomarańczowej osłonie (izolacji ochronnej), ale niektórzy często mylą. 😁


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 125
  • 316
  • 5

Światłowód POPC2 Lębork

@Macrolo "Jaka firma robiła u ciebie POPC? - Nexera?" Przecież jest na początku posta napisane, że u kolegi POPC robi Orange