Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód POPC2 Gmina Bobowa


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 15
  • 0

Światłowód POPC2 Gmina Bobowa

Dzień dobry.

Czy ma ktoś jakieś informacje jak wygląda proces inwestycyjny budowy światłowodów na terenie gminy Bobowa a dokładnie w miejscowości Siedliska w ramach POPC2? Pozdrawiam.

29 ODPOW. 29

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Światłowód POPC2 Gmina Bobowa


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 15
  • 0

Światłowód POPC2 Gmina Bobowa

Sprawdziłem nr budynku jest objęty inwestycją POPC2. Planowana data rozbudowy 30.09.2020r. Tylko, że w terenie nic się nie dzieje.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Światłowód POPC2 Gmina Bobowa

@barti504 pewnie inwestycja będzie opóźniona, jak wiele innych z powodu corona virusa. Trudno cokolwiek powiedzieć. W wynikach masz informację, jaka firma zajmuje się realizacją projektu. Trze spróbować się skontaktować, może więcej powiedzą.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 15
  • 0

Światłowód POPC2 Gmina Bobowa

Jest napisane Orange Polska i tyle w temacie. Czy projekt POPC2 został przedłużony z uwagi na COVID19?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Światłowód POPC2 Gmina Bobowa

@barti504 od Orange trudno będzie coś się dowiedzieć. Możesz spróbować podpytać w najbliższym salonie Orange w Twojej okolicy. Może tam coś będą wiedzieli, bo na infolinii nic się nie dowiesz. Trzeba pewnie cierpliwie czekać, aż jakaś ekipa się zjawi.

 

Polecam jeszcze stronę: https://capap.gugik.gov.pl/mapa/cppc/CPPC-internet/


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 15
  • 0

Światłowód POPC2 Gmina Bobowa

W salonie też nic nie wiedzą. Pytałem już.

No nic będę czekał, chociaż myślałem, że dowiem się czegoś tutaj więcej 😄


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Światłowód POPC2 Gmina Bobowa

@barti504 Jestem w tej samej sytuacji i wierz mi, nie ma siły sprawczej, aby ktoś powiedział ci na 100%, że termin zostanie dotrzymany (raczej nie, bo ja miałem 1 termin na lipiec, a teraz wrzesień i styczeń 2021r.)

Na brak ruchu nie patrz, bo u mnie w innej części miejscowości wpadli i przez dosłownie 3 dni wykonali podłączenia OPP i podbudowę dla instalacji do abonentów. Gęsto ekip podobno było tak, że wyglądało to na zlot techników O...Zrobili, pojechali i połowa (nie ta o która mi chodziło) miejscowości ma już FTTH i nawet jest widoczna w mapach zasięgu na stronach Orange.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Światłowód POPC2 Gmina Bobowa

@barti504 żeby to była inna firma niż Orange, to można by było coś się dowiedzieć. Tu trzeba się uzbroić w cierpliwość. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Światłowód POPC2 Gmina Bobowa

Orange ma przedłużenie na koniec pierwszego kwartału 2021.