Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód - Olewanie domów jednorodzinnych

Anonim

Nie dotyczy

Światłowód - Olewanie domów jednorodzinnych


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Światłowód - Olewanie domów jednorodzinnych

Dziś też zapowiedź przeznaczania 10% kasy na inwestycje na domy jednorodzinne https://twitter.com/RzecznikOrange/status/986305948724670466

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 34
  • 25
  • 1

Światłowód - Olewanie domów jednorodzinnych

250tys klientów Orange światłowód

https://twitter.com/fallacher/status/986865805596995584

 

Udało się podłączyć domek sąsiada z BMT. Korzeń drzewa uszkodził HDPE, problem rozwiązany Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 1
  • 0

Światłowód - Olewanie domów jednorodzinnych

Witamy w (prawie) miesiącu lipcu a tu na temat podłączania domków jednorodzinnych ani widu ani słychu.

Co najwyżej domki w zabudowie szeregowej mówią że są podłączane a reszta ... reszta bez komentarza...

 

Na tych mapkach Polski Cyfrowej Rembertów (Dzielnica Warszawy) jest ogołocony z inwestycji, a mógłbym nawet powiedzieć że żadnej nie ma bo wszystkie rysunki wskazują na bloki w których już jest pomarańczowe światło...


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 34
  • 25
  • 1

Światłowód - Olewanie domów jednorodzinnych

Jeśli chodzi o Wrocław to podłączanie domków jednorodzinnych w mojej okolicy idzie pełną parą. W zależności od sytuacji kanalizą lub napowietrznie. Aby jednak nie było zbyt kolorowo, to próbuję odkręcić podłączenie Małej Wspólnoty Mieszkaniowej, którą pominęli przez brak zgody... która już jest - cisza.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Światłowód - Olewanie domów jednorodzinnych

Inwestycje POPC nie są robione w dużych miastach, są skierowane na obszary białych plam gdzie zwykle nie ma wielu operatorów i nie opłaca się kłaść sieci komercyjnie.

Jeśli Twoja okolica jest taką białą plamą, zawsze możesz poprosić samorząd by to oficjalnie zgłosił. Idą wybory więc każdy chce się wykazać.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 1
  • 0

Światłowód - Olewanie domów jednorodzinnych

Moja dzielnica jest właśnie białą plamą w Warszawie 😛 a Samorząd interesuję się swoimi pensjami a nie potrzebami mieszkańców.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Światłowód - Olewanie domów jednorodzinnych

A nie masz pod swoim adresem żadnego operatora który oferuje prędkość co najmniej 50 Mbps?

 

Edit. A jednak niektóre adresy są objęte POPC. Np. na ulicy Strażackiej.

 

Edit2. A u Ciebie nie ma UPC z prędkością powyżej 100 Mbps?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Światłowód - Olewanie domów jednorodzinnych

Na ul. Strażackiej w Warszawie najlepiej się sprzedają używane części samochodowe. Dobrze ,że ją wyremontowali, bo widok był jak na księżycu. O swiatełku w tej części Warszawy ( Rembertów ) to tylko można pomarzyć.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 123
  • 105
  • 0

Światłowód - Olewanie domów jednorodzinnych

Olewane są tez starsze domy bloki, u mnie sytuacja byla tego typu ze nowe bloki naprzeciwko moich podpiete są do światlowodu kazda brama ma, a po mojej stronie gdzie są stare bloki cala ulica ponad 1km bloków jak i boczne ulice nie mają nigdzie światlowodu ogólnie cala dzielnica nie ma 🙂 oprócz tych nowych bloków.

Jednak o dziwo udalo sie podprowadzić do mojej bramy jakoś na upartego i jako jedyna brama na calej ulicy dzielnicy jest światlowód, smiesznie to wygląda na mapie zasięgu 😄 takze czuje się wyróżniony Emotikon: LOL