Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód NEXERA - natknęli się na jakieś problemy i mój blok jest poza projektem. Co zrobić?

ROZWIĄZANE

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Światłowód NEXERA - natknęli się na jakieś problemy i mój blok jest poza projektem. Co zrobić?

@Krzysieka18 tak to jeszcze trzeba wykonać pion. Pytanie czy wszystko było wcześniej uzgodnione z Zarządcą/Wspólnotą budynku? Może ktoś nie wyraził zgody na to w jaki sposób będzie kładziony rurarz. Proponuję zgłosić się bezpośrednio do Zarządcy budynku lub przewodniczącego Wspolnoty Mieszkaniowej.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 34
  • 0

Światłowód NEXERA - natknęli się na jakieś problemy i mój blok jest poza projektem. Co zrobić?

Blok jest komunalny, nigdzie nie otrzymałem konkretnej odpowiedzi, a może by tak napisać do orange o dorejonizowanie?? 

 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52624
  • 601

Światłowód NEXERA - natknęli się na jakieś problemy i mój blok jest poza projektem. Co zrobić?

@Krzysieka18  napisać możesz, ale to inwestycja i sieć Nexery i to głównie oni powinni teraz dogadać się z gminą na temat  sieci wewnętrznej. To Nexera  będzie wykonywała instalacje, a w pr,ypadku Orange monter tylko zainstaluje modem na gniazdku  które podlaczy Nexera 


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Światłowód NEXERA - natknęli się na jakieś problemy i mój blok jest poza projektem. Co zrobić?

@Krzysieka18 Orange ci nie pomoże bo to inwestycja Nexery i oni to muszą dokończyć. Jeśli blok komunalny to uderzaj do Urzędu Miasta. Nexera musiała uzyskać od nich zgodę zanim weszła do bloku. 


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 34
  • 0

Światłowód NEXERA - natknęli się na jakieś problemy i mój blok jest poza projektem. Co zrobić?

Po dłuzszym czasie napisałem do urzędu Miasta gdyż Nexera ciagle odpisywała o problemach technicznych i braku możliwości, I że budynek odpadł z projektu, urząd miasta po otrzymaniu mojego maila sam napisał do nexery, odpisali mi że przekazują mi treść wiadomości od nexery

 

"Piony w blokach nie są wykonywane na etapie budowy magistralnych kabli światłowodowych a w późniejszym terminie,
Przyłącze w bloku przy Piłsudskiego 124c mamy więc do końca listopada powinny zostać wybudowane piony,
Mieszkańcy będą mogli zamówić usługę dostępu do internetu zapewne po połowie grudnia lub na początku stycznia"

 

Dziwi mnie tylko że na mapie mój blok już nie jest w żaden sposób oznaczony, a jak chce sprawdzić moj adres to na stronie nexery wychodzi ze budynku nie ma w projekcie I ze może w przyszłości coś będą robic


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Światłowód NEXERA - natknęli się na jakieś problemy i mój blok jest poza projektem. Co zrobić?

@Krzysieka18 Za chwilę się okaże że oni tylko robią sieć magistralną a bloki będzie podłączał Orange albo jakiś bliżej nieokreślony jeszcze operator. Chyba musisz się uzbroić w dużo cierpliwości bo nawet gdyby już jutro zaczęli robić to nie wiem czy do końca roku miałbyś neta.