Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód - Milanówek


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 6
  • 0

Światłowód - Milanówek

Witam chciałbym się dowiedzieć jak to jest z tym światłowodem, i czy jest jakakolwiek możliwość przyśpieszenia oprócz tych "Ankiet". Sprawa wygląda następująco, że ulice obok mnie mają już dostęp do internetu światłowodowego rozmawiałem raz z konsultantem na czacie powiedział że planowane są na styczeń 2020, za miesiąc napisałem kolejny raz i Pani mi powiedziała że niestety nie ma planów.. prowadzę działalność gospodarczą i potrzebuję stałego szybkiego łącza internetowego jestem zmuszony aktualnie korzystać z internetu mobilnego ponieważ Neostrada 10/1 nie jest wystarczająca na moje potrzeby 😕 

12 ODPOW. 12

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Światłowód - Milanówek

Plany mają to do siebie, że mogą ulec zmianie. Orange wygrało POPC, ale ulic nie wiele i termin realizacji dopiero na wrzesień.

 

Dane adresów masz w załączniku.

 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 6
  • 0

Światłowód - Milanówek

No niestety mojej ulicy tam nie widzę, czyli na tą chwile nie mam żadnych możliwości, i muszę czekać z założonymi rękami na rozwój sytuacji?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Światłowód - Milanówek

A masz u siebie internet jakiekolwiek dostawcy z prędkością m.in 30 Mbps (licząc usługi po kablu i radiówki, bez internetu mobilnego)?

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 6
  • 0

Światłowód - Milanówek

Niestety, tylko neostrada do 20Mb, nie wiem jak z innymi dostawcami ale wydaje mi się że podobnie 😉


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 6
  • 0

Światłowód - Milanówek

Szkoda, bo byłem pozytywnej myśli jak widzialem w wakacje jak kładli kable na ulicy, i wiszą na słupach, tak samo na ulicach obok, tylko tam po kolei podłączają, jak coś moja ulica: Jasna 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Światłowód - Milanówek

Uderzyłbym do radnych bo Milanówek jest reklamowany jako gmina przyjazna światłowodom przez Orange. Być może deklaracji w okolicy było mało.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 6
  • 0

Światłowód - Milanówek

xD.png


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 125
  • 316
  • 5

Światłowód - Milanówek

Z tej mapy widać że ulica Jasna nie została podłączona, według mnie powinieneś napisać deklarację, może to coś da...


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 6
  • 0

Światłowód - Milanówek

Deklaracja? Czy to chodzi o tą ankietę że wyrażam chęć posiadania internetu światłowodowego ?tutaj jeśli tak to ją wypełniałem 😄 https://oferty.orange.pl/internet/