Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód Ełk Nexera


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 29
  • 0
  • 0

Światłowód Ełk Nexera

Witam

Jako ze orange wraz z tmobile podpisało umowe na swiadczenie usług na sieci nexery to mam pytanie kiedy mogę sie spodziewać ze coś zacznie sie dziać u mnie na osiedlu? Orange ma jakąś strone podobną strone tylko ze z adresami do podłączenia tylko ze np w wojewodztwie warminsko-mazurskim? (https://www.orange.pl/view/popc) 

I druga sprawa to ze kończy mi sie za 3 miesiące umowa na internet własnie od tmobile i za bardzo niewiem co robić czy przedłuzać ją i potem płacic za 2 internety czy orange moze zaoeferować coś na przeczekanie do światłowodu? Druga kwestia to prękości ile mogę max sie spodziewać? O ile coś kojarze to orange na sieciach popc oferuje jedynie do 300mb/s a jak będzie z tmobile będzie tak samo czy dadzą coś lepszego? Ale wrając są jakieś publiczne informacje kiedy ma coś ruszyć? Miejscowość Ełk ulica Suwalska (19-300)

6 ODPOW. 6

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Światłowód Ełk Nexera

Pewnie nie prędko powstanie taka strona.

 

Aktualne zaplanowane punkty adresowe na Twojej ulicy są w załączonym pdf.

GLADMAR INVESTMENTS to stara nazwa Nexery.


Pracuję w Orange
  • 16
  • 18
  • 1

Światłowód Ełk Nexera

Na ten moment na większej części ulicy jest VDSL co jest całkiem niezłą alternatywą do czasu podłączenia światłowodu. Co do jakiś bardziej szczegółowych informacji to polecam się skontaktować z infolinią i podać tam dokładny adres a konsultant już powie co i jak. A jeśli chodzi o POPC to nie niestety nie wiem jak to się przekłada na prędkość ale ogólnie w Ełku jest do 1Gb/s.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Światłowód Ełk Nexera

Wg danych UKE Nexera w projekcie deklarowała tylko 100. Co wyjdzie, to wyjdzie. Orange i inne firmy też mają umowy. Tylko jak sieci nie ma, to wydaje mi się, że nikt podejmie się integracji - a to co najmniej pół roku.

 

@KlientOrange1: a rozpoczęła się już integracja IT Orange z siecią Nexery? to dosyć szybko po podpisaniu umowy o współpracy.


Pracuję w Orange
  • 16
  • 18
  • 1

Światłowód Ełk Nexera

@Piotrekk85Bardziej chodzi o to że na niektórych numerach inwestycja planowana była już wcześniej, wszystko zależy od dokładnego adresu


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 29
  • 0
  • 0

Światłowód Ełk Nexera

No dobra ale pytanie kiedy sie pojawi? w tym roku nie licze na to ale w następnym być moze będzie coś sie zmieniać.Są gdzieś wgl plany nexery kiedy i gdzie mają robić tego POPC?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Światłowód Ełk Nexera

W pdf co dałem masz daty.