Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód - Dziekanów Leśny ul. Kopciuszka

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 13
  • 0

Światłowód - Dziekanów Leśny ul. Kopciuszka

Dzień dobry,

zwracam się z pytaniem czy na ul. Kopciuszka w Dziekanowie Leśnym jest planowana budowa światłowodu Orange? (są słupy Orange). Z tego co się orientuję ulica ta była w wykazie POPC2 ale coś chyba utknęło i nigdzie nie ma informacji czy ten światłowód powstanie.

Na infolinii Orange mówią że nie wiedzą, czasem ktoś powie ze widzi w systemie jak by miała być możliwość przyłączenia.  Straszny bałagan.

 

Podsumowując proszę o informację czy ten światłowód powstanie a jeżeli tak to jaki jest przybliżony termin realizacji.

 

Pozdrawiam

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13908
  • 57229
  • 691

Światłowód - Dziekanów Leśny ul. Kopciuszka

Cześć sąsiad. 

Sprawę budowy światłowodów w Dziekanowie śledzę od dawna. Byliśmy w planach POPC, ale już dawno spadliśmy z tej listy, momo., że opis jest inny ( w trakcie realizacji) 

Rozmawiałem w tej sprawie z osobami kompetentnymi i na dzień dzisiejszy nie ma żadnych planów inwestycyjnych dla naszych ulic. To info z dobrego źródła. W razie pytań, pisz... 

Podpowiem jeszcze, że Twoje szanse wzrosną jeśli na Rolniczej na, słupie zobaczysz krzyżak zapasu i OPP Orange pod warunkiem tego, że mieszkasz w kilku domach od tej ulicy. Czasem takie twory powstają.... 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6

Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 764
  • 2901
  • 25

Światłowód - Dziekanów Leśny ul. Kopciuszka

Nie wiem czy dobrze adres wpisałem, według TEJ mapy, termin planowanego uruchomienia światłowodu to 26.06.2026.

W opisie jest jako Planowany.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1284
  • 3092
  • 31

Światłowód - Dziekanów Leśny ul. Kopciuszka

@lightsabre  ulica jest/była podana do POPC ale czy w ramach POPC orange to wybuduje to już nie wiadomo.
najprościej zapytać tych z CPPC czy operator wybuduje w ramach POPC


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 13
  • 0

Światłowód - Dziekanów Leśny ul. Kopciuszka

Tak rzeczywiście na tej mapie rak jest, natomiast ja znalazłem mapę tez jakaś rządową, na której jest tu biała plama a dwie ulice dalej światłowód jako planowany. Może ktoś z Orange to potwierdzić?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13908
  • 57229
  • 691

Światłowód - Dziekanów Leśny ul. Kopciuszka

Cześć sąsiad. 

Sprawę budowy światłowodów w Dziekanowie śledzę od dawna. Byliśmy w planach POPC, ale już dawno spadliśmy z tej listy, momo., że opis jest inny ( w trakcie realizacji) 

Rozmawiałem w tej sprawie z osobami kompetentnymi i na dzień dzisiejszy nie ma żadnych planów inwestycyjnych dla naszych ulic. To info z dobrego źródła. W razie pytań, pisz... 

Podpowiem jeszcze, że Twoje szanse wzrosną jeśli na Rolniczej na, słupie zobaczysz krzyżak zapasu i OPP Orange pod warunkiem tego, że mieszkasz w kilku domach od tej ulicy. Czasem takie twory powstają.... 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 13
  • 0

Światłowód - Dziekanów Leśny ul. Kopciuszka

@agat13  Dzięki za informację, mam blisko do Rolniczej ale z tego co obserwuję i tak Orange zatrzymał się gdzieś w okolicy placu zabaw w Kiełpinie. W takim razie podpisuję umowę z lokalnym operatorem. Pozdrawiam, miłego dnia.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13908
  • 57229
  • 691

Światłowód - Dziekanów Leśny ul. Kopciuszka

@lightsabre  czekałem, pytałem i tak samo zrobilem