Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód Domaszczyn gm. Długołęka.

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 9
  • 0

Światłowód Domaszczyn gm. Długołęka.

Witam

Obecnie mam ADSL z Orange ale od dwóch tygodni mam zakopany światłowód w linii ogrodzenia. Gdzie mogę uzyskać informację, kiedy można się spodziewać odbiorów technicznych tak aby można było już korzystać ze światłowodu. Jak dzwonię na infolinię to tam twierdzą, że światłowód jest w planach. Pracę kładzenia światłowodu już się zakończyły w miejscowości Domaszczyn.

 

____________

* W temacie doprecyzowano kategorię - moderator Bartłomiej

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12697
  • 52255
  • 596

Światłowód Domaszczyn gm. Długołęka.

@MarcinB12 odbiory techniczne to trudny temat. Zależą od wielu czynników. Trudno powiedzieć kiedy będą mogli przyłączyć i wykonać konkretnie instalacje.

https://www.hurt-orange.pl/operatorzy-krajowi/projekty-inwestycyjne/popc-nabor-i-i-ii/ 

Na tej stronie w projekcie POPC masz bazę adresów przeznaczonych do podłączenia w przeciągu miesiąca. Sprawdzaj i czekaj. Możesz też podpytać obecnych w rejonie monterów Operatora

 Może coś podpowiedzą

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12697
  • 52255
  • 596

Światłowód Domaszczyn gm. Długołęka.

@MarcinB12 odbiory techniczne to trudny temat. Zależą od wielu czynników. Trudno powiedzieć kiedy będą mogli przyłączyć i wykonać konkretnie instalacje.

https://www.hurt-orange.pl/operatorzy-krajowi/projekty-inwestycyjne/popc-nabor-i-i-ii/ 

Na tej stronie w projekcie POPC masz bazę adresów przeznaczonych do podłączenia w przeciągu miesiąca. Sprawdzaj i czekaj. Możesz też podpytać obecnych w rejonie monterów Operatora

 Może coś podpowiedzą


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 9
  • 0

Światłowód Domaszczyn gm. Długołęka.

Dziękuję za informacje.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2489
  • 8934
  • 45

Światłowód Domaszczyn gm. Długołęka.

@MarcinB12 Odbiór odbywa się dopiero jak cała budowa jest zakończona i złożona jest do Inwestora dokumentacja powykonawcza. Kiedy to nastąpi zna tylko garstka ludzi po stronie Inwestora i podwykonawcy. 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 8
  • 0

Światłowód Domaszczyn gm. Długołęka.

Cześć, 

 

po zakończeniu inwestycji okres, w którym jest gotowość do świadczenia światłowodu wynosi zazwyczaj między 45-180 dni.

 

Tak wiem, rozbieżności są duże, ale wpływa na to ogrom czynników, w tym poprawność dokumentacji powykonawczej.

 

Jeżeli chcesz być jednym z pierwszych podłączonych udaj się najlepiej do najbliższego salonu Orange i złóż deklarację podłączenia światłowodu. Będziesz wtedy otrzymywał wszystkie informacje bezpośrednio z salonu ( jak już takie się pojawią:))