Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wieloletni staż a indywidualny bonus


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Wieloletni staż a indywidualny bonus

Ja widzę, że przyznawanie rabatów po kolesiach ma wrócić? Całe szczęście, że Orange z tego zrezygnowało.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 101
  • 123
  • 0

Wieloletni staż a indywidualny bonus

Nie da się normalnie wytłumaczyć sytuacji dwóch różnych klientów z takimi samymi usługami i rabatami. Rabat  za e -fakturę, zgody marketingowe po 5zł   plus  za łączenie usług 20zł  i identyczną  końcową za każdą usługę z osobna i końcową kwotą za wszystko co do grosza..  A mimo to chcąc przedłużyć umowę  tą samą umowę na tych samych warunkach jeden z nich ma lepszą tańszą ofertę a drugi normalną. 

 

Wszytko to samo a jednak oferta inna. To co jeden z klientów   brzydko to powiem dobrze zrobił operatorowi na linii i dostał upust  a drugi się nie postarał i dostał normalną ofertę.   To jak to wytłumaczyć ? Wszyscy mają te same umowy oficjalne na stronie podane.  Znajomy który pracuje przy takiej infolini  nie raz opowiadał żeu każdego operatora u którego był sa te same zasady. Tworzył specjalne umowy pod klienta ale oficjalnie się tego nie mówi. ,   Tu np przykład np komórki  https://www.youtube.com/watch?v=VavqI2QhD5k  Stare ale jest nowszy i bardziej kontrowersyjny na temat usług stacjonarnych. poszukajcie sami, 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Wieloletni staż a indywidualny bonus

Rabaty na komórce są możliwe. Rabaty w Orange Love też. Sam internet sprzedawany jako Neostrada nie ma rabatów. Ew w danym momencie są dwa warianty promocji i sprzedawca nie miał możliwości zaoferowanie tańszej.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 101
  • 123
  • 0

Wieloletni staż a indywidualny bonus

To pytanko tez z innej beczki .

Kto w tym roku przedłużył umowę na starą Neostrade i na jaką prędkość  niech się pochwali ceną.

A internet mobilny to nie komurka. Przecież to  karta sim. A  to tu była różnica w tej ofercie co opisalem.   


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 35
  • 84
  • 0

Wieloletni staż a indywidualny bonus

@Piotrekk85"Goła" Neostrada też ma rabat. A przynajmniej tak wynika z wypowiedzi kolegi, który niedawno przedłużył umowę:

https://nasz.orange.pl/t5/Zakup-nowej-oferty/Wypowiedzenie-umowy-zawarcie-nowej-a-rabat-utrzymaniowy...

 

Tzw. rabat utrzymaniowy. Ja mając pakiet Love miałem go w wysokości 10 zł / mies. W przypadku samego internetu wynosi on 5 zł.

Jedno mnie tylko zastanawia, dlaczego wspomniane rabaty nie figurują w żadnych oficjalnych regulaminach / cennikach / dokumentach?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Wieloletni staż a indywidualny bonus

Ale to nie jest rabat indywidualny. Ten rabat jest dosyć masową ofertę.

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1273
  • 3050
  • 31

Wieloletni staż a indywidualny bonus


@Luisnapisał(-a)

Jedno mnie tylko zastanawia, dlaczego wspomniane rabaty nie figurują w żadnych oficjalnych regulaminach / cennikach / dokumentach?


po co? skoro jest on uznaniowy
nie musisz go dostac 😀


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 101
  • 123
  • 0

Wieloletni staż a indywidualny bonus

Nie mogą widnieć w cennikach.   Normalne rabaty to są za zgody marketingowe i e-fakturę. Do tego dochodzi 10 i 20 zł za to, że masz kilka usług.  To są w pełni oficjalne rabaty.  Nieoficjalne to reszta  gdzie dają jako kod rabatowy.  Tak jak kiedyś była awaria to dostałeś kod rabatowy np 10 zł lub 10 Gb doładowanie.  Znam osobę co dostała 50Gb doładowania bo była niby awaria a on  marudził tylko  że drogo płaci a przy lte ma tylko 15 pobierania  więc mu dali. A okazało się że router miał  badziewnej firmy.  

 

    Mi za neostradę  do 10Mb/s realnie prędkości 3-3,5Mb/s dali 49,99zł  miesiąc z rabatami. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 35
  • 84
  • 0

Wieloletni staż a indywidualny bonus

@Piotrekk85  skoro jest to masowa oferta, to dlaczego nie jest nigdzie umocowana? Rabat utrzymaniowy obowiązuje przy przedłużaniu umów. Ale jakich i ile wynosi - to już wychodzi w praktyce. Nawet doradcy na czacie nie zawsze mają o tym pojęcie.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Wieloletni staż a indywidualny bonus

z takimi opłatami nie jesteście sami...

ja niestety mieszkam w takim obszarze, gdzie zasięg LTE jest mizerny i jestem skazany tylko na neo10 za horrendalne pieniądze, mimo iż na stronie (jak działała jeszcze mapa) było info, że polecia 20Mb. 100 metrów ode mnie jest OPP (taka skrzynka Orange z włóknami), no ale oczywiście nikt nic nie wie 😛