Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wieloletni staż a indywidualny bonus


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 101
  • 123
  • 0

Wieloletni staż a indywidualny bonus

Stary czy nowy klient jets nabijany w bambuko w dwa rabaty.  ! to za zgody marketingowe 5zł i druga to za e-fakture.  Bez znaczenia czy nowy czy stary klient.,  Potem masz od ilości usług. Chyba tu nie jestem pewien jak masz 2 usługi to masz 10zl upustu na rachunku . Jak masz 3 usługi to masz 20zł upustu. Ale nie można tego liczyć jako rabat.  To normalne upusty zapisany w regulaminie.  O tym wiedzą wszyscy.  Na dodatkowe rabaty  można liczyć tylko na infolinii.  To nie tak że nie mogą go dać, Mogą ale dla nich każda umowa to dla nich premia. Jak dają rabaty to nie ma premii. Ich zadaniem jets dać ci jak najwięcej usług po standardowej cenie.  I słyszymy że ma pan 3 usługi  do będzie 150zł ale z rabatem 120zł. ( tylko to rabat za e fakturę , za marketingowe zgody i łączenie usług) Wic Klient się cieszy bo dostał rabat którego nie było.  To jak z butami promocja ze 150zl na 100zł. Ale buty cały czas są warte 100zl. A że wcześniej sprzedawali je za 150zł to nic.    Tak to wygląda.   Upusty dostają osoby co nie składają reklamacji na usługi, robią przedpłaty, wyrażają na wszystko zgody i tak dalej.  Te upusty nie są w regulaminach bo to kody rabatowe.  Np kod rabatowy na 50 zł co miesiąc.  I ktoś już ma realny upust ze 120 zł na 70 zł abonamentów miesięcznie. Czy gdzieś ktoś znalazł info o kodach rabatowych o ich wartości. Sposobie przyznawania. Mam wgląd do jednej z firm telefon  abonament 30zł miesięcznie i internet mobilny 62zł za 999Gb. Wszędzie słyszymy że firmy płacą więcej więc mają taniej.    A pzrecieśśęńóżły kowalski ma tu tel za ok 50zł miesięcznie wiec net 999Gb powinien miec w takie jsytuacji za 50zł .   To pic na wode. Kupujemy usługi w normalnej cenie.  Ciesząc się tym że dali nam  upust 2x5zł.  To samo niby przedłużamy umowy ale dostajemy normalne kwoty.   Wieloletni staż  był dobrym pomysłem. A tak dziś tu jutro tam.  Są miejsca gdzie jets możliwość do światłowodu a mimo to czekają i czekają. A skrzynka bot blokiem uzbrojona stoi. Ale jak blok pełen emerytów to po co tam światłowód i nie liczy się ze na 100 osób jest 2 chętnych mieszkających na parterze.  To biurokracja>Aby coś uzyskać to trzeba sie podlizywać nie marudzić, lizać. Pokazałem już jeden filmik co do usług mobilnych. Sa osoby co pracują na stacjonarnych i jakoś to samo mówią.  Przykre. Polityk dostanie wszystkie możliwe upusty zwykły kanalarz zapłaci normalną kwotę. Celebryta zapłaci za pakiet 100zł  a kowalski za to samo dostanie rachunek na 600zł.  Takie są realia.