Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wieloletni staż a indywidualny bonus


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 35
  • 84
  • 0

Wieloletni staż a indywidualny bonus

Witam,

 

Z Orange związany jestem nieprzerwanie od 2006 roku różnymi usługami. Obecnie posiadam internet stacjonarny z abonamentem 59,98 zł / mies. No i właśnie... Ta oferta nie różni się kompletnie niczym od tego, gdybym podpisał ją jako całkiem nowy klient. Chciałbym się więc zorientować, czy w Orange istnieje coś w rodzaju indywidualnych ofert / bonusów dla osób z wieloletnim stażem? Jeśli tak, to gdzie i w jaki sposób mógłbym się o takowy ubiegać?

Kiedyś przy okazji czatu z konsultantem dowiedziałem się, że nie przewidują żadnych zniżek stażowych, ale wiadomo jak jest.

Dodam, że nie otrzymałem nawet rabatu utrzymaniowego na wspomnianą Neostradę, z racji że nie było to przedłużenie a zawarcie nowej umowy. Dodatkowo w moim miejscu zamieszkania maksymalna prędkość internetu to zaledwie 10mb. Przy czym za cenę tego abonamentu w niektórych miejscach idzie wycisnąć z tego nawet kilkukrotnie więcej (nie mówię tu o światłowodzie).

Płacić 6 dych miesięcznie za taki paździerz to trochę kuriozum, a niestety internet mobilny nie wchodzi w grę z uwagi na limity, więc alternatyw brak.

 

Pozdrawiam

 

____________

* W temacie doprecyzowano kategorię - Wiktor

20 ODPOW. 20
Anonim

Nie dotyczy

Wieloletni staż a indywidualny bonus

@Luis  nie ma już bonusa za staż w abonamencie,  twoja sytuacja z netem jest kiepska, jak zawita światłowod będzie lepiej, utrzymanie klienta z długim stażem, już nie praktykowane jest u operatorów, jedna stawka dla wszystkich, taki trend teraz panuje. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Wieloletni staż a indywidualny bonus

@Luis już kilkukrotnie podnoszony temat na NO. Teraz jednakowe stawki dla wszystkich. Niestety brak zniżek utrzymaniowych dla stałych klientów, nawet w niektórych ofertach jest drożej niż przed przedłużeniem.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wieloletni staż a indywidualny bonus

Zawsze jest BSA.

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Wieloletni staż a indywidualny bonus

@Piotrekk85  Netia na bsa za 50zl daje neta + tel A w ORANGE 60zl Buahaha. Czyli co? Netia dokłada do interesu czy jest na 0?0 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wieloletni staż a indywidualny bonus

Nie trzeba mieć telefonu w Orange przy BSA w netiii. Utrzymanie łącza jest za 1 grosz.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 35
  • 84
  • 0

Wieloletni staż a indywidualny bonus

Światłowód to do mnie zawita, ale chyba nie w tym milenium. Zresztą, nawet nie potrzebuję światłowodu, tylko cokolwiek szybszego... Od wielu lat limitem na moim osiedlu jest te 10mb i nie zanosi się, by cokolwiek w tej materii się zmieniło. A regularnie dopytuję o to Orange...


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 101
  • 123
  • 0

Wieloletni staż a indywidualny bonus

@Luis  Powiem tak Masz słaby internet tak jak ja. Nie ma bonusów dla takich jak my. Bonusy są dla nowych klientów.  Z naszej opłaty za net utrzymujemy  światłowód i bonusy dla reszty. Ja mam realnie net 3-3,5Mb/s neostrada do 10Mb/s  ponad 6km od centrali. Koszt ogromny mówiąc o abonamencie jaki płace.  Jak porównasz światłowód 300Mb/s  to śmiechu warte ile płacą za taką prędkość a ile my ale to z naszej kasy mają taki upust.. To z naszych pieniędzy.  Ja na światłowód mogę liczyć będąc dopiero  w wieku 80-90 lat. Przykre bo jesteśmy ludźmi III kategorii.  Nowy klient dostanie wszystko co zapragnie byle podpisał  umowę my się już nie liczymy. Dlatego zawarłem umowy  i wysłałem pocztą.  Też chciałem podpisać przedłużenie umowy i dodatkowo sprzęt za gotówkę. A w zamian otrzymałem cenę normalną ale sąsiad za to że świeżak już dostał upust.  Ostatecznie to co pisałem w jednym z postów  jak nie jesteś na czarnej liście.  Po 25 latach ucieka do innego operatora. Po prostu opłaca mi się iść na 12 miesięcy tam bo tanie dużo taniej  i te same usługi. 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wieloletni staż a indywidualny bonus

Ludzie zrozumcie, że Orange nie może przyznawać indywidualnych bonusów. Oferta musi być opublikowana na www, choć może w sposób ukryty.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 101
  • 123
  • 0

Wieloletni staż a indywidualny bonus

Tak jak każdy przyzna indywidualne.  Polega to na kodach bonusowych. Oferta na stronie to jedno jest oficjalna  potem za łączenie usług i za e faktury.  A indywidualny upust to uwaga kod rabatowy. I nagle wszyscy mająnp po 80 zł a nagde masz kod rabatowy czyli indywidualnyy upust i masz za 60zł. Orange się zmienił na dużo gorszą firmę. Standardy z TPSA  poszły do kosza,  Teraz liczy się tylko nowy klient byle był przez rok bądź dwa. Mięso armatnie.