Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Telefon + Telewizja


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Telefon + Telewizja

Witam mam telefon na abonament i dodatkowo telewizje satelitarną w nc+ i moje pytanie czy można to jakoś połaczyć?? bo np za tv place 35zł a za telefon 50zl. na nc+ mi sie konczy umowa. i nie wiem co zrobic czy zrezygnowac z nc plusa czy t jakkos połączyc by otrzymać jakis rabat.

4 ODPOW. 4

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Telefon + Telewizja

obecnie promocja wiązana na komórkę i telewizję sat jest ofertą od nc+
ale tam chyba trzeba brać nowy numer z Orange

Jeśli chciałabyś tv od Orange z rabatami, to musiałabyś wziąć także internet stacjonarny - bez sama telewizja nie opłaca się i nie daje żadnych rabatów.

Ew. zadzwoń na infolinię sprzedażową 801234567 - tam konsultant powinien Ci przedstawić obie oferty.

Pracuję w Orange
  • 60
  • 44
  • 6

Telefon + Telewizja

Nie piszesz, czy ten telefon to komórka, czy stacjonarny.

Jak pisał Kolega wyżej, nie ma w Orange TV bez internetu. Obecnie proponował bym promocję Orange Love za 89 zł, w której skład wchodzi TV, internet domowy, tel komorkowy i tel stacjonarny.

Myślę, że doradca na infolinii wyjaśni wszystko 🙂


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Telefon + Telewizja

tak telefon to komórka. czyli mozna wziac tv z komórką tylko ze tzeba by nowy nr założyc?. usługi stacjonarne mam na inna osobe zarejestrowane wiec poki co bym bl zainteresowany telefonem komorkowym i telewizja razem.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Telefon + Telewizja

Niestety oferta wiązana nie jest dostępna na www, więc sugerowałbym kontakt z infolinią sprzedażową 801234567 czy tak można. Ale podejrzewam, że tylko gdyby kończyła Ci się umowa na abonament komórkowy.