Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przedłużenie umowy - zmiana oferty, wymiana sprzętu


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 169
  • 763
  • 2

Przedłużenie umowy - zmiana oferty, wymiana sprzętu

Witam! Powoli kończy mi się umowa na LOVE z telewizją (Standard 300Mb/s, Funbox 3.0) i chciałbym ją przedłużyć bez telewizji i z Funboxem 10 tak żeby już na przyszłość było dobrze, bo nie jestem fanem zmieniania u siebie i wszystkich znajomych hasla, a chcialbym zeby zostało domyślne. Jest taka opcja? Bo słyszałem, że te nowe Funboxy to tylko w Krakowie i Warszawie teraz idzie dostać. Kiedy będą ogólnodostępne?

15 ODPOW. 15

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12979
  • 53283
  • 619

Przedłużenie umowy - zmiana oferty, wymiana sprzętu

@crodlayJeszcze za wcześnie robić na nie zapisy...Nie wiadomo czy będą w ofercie dla przedłużających umowę. Musisz śledzić wpisy na stronie Orange i Biura Prasowego

Jeśli będą, myślę, że się załapiesz.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1622
  • 8079
  • 63

Przedłużenie umowy - zmiana oferty, wymiana sprzętu

@crodlay Wydaje mi się, że FB10 będzie tylko pod XGS (czyli infrastruktura u Ciebie też musi być podniesiona do tego standardu).


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Przedłużenie umowy - zmiana oferty, wymiana sprzętu

@crodlay  trzeba czekać i śledzić oferty na stronie jak i na koncie MO, trudno coś tu na forum podpowiadać skoro ogólnie jest to jeszcze tajemnicą. Ponoć jutro coś ma być wiadomo... ale czy na pewno 🤔

Edyta:

Patrząc na ten wpis

slav72_0-1705932898823.png

to start oferty może być zarówno jutro, jak i w lutym, bądź w marcu, na ofercie z okazji świąt wiosennych kończąc...


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12979
  • 53283
  • 619

Przedłużenie umowy - zmiana oferty, wymiana sprzętu

@crodlayTeraz nie ma się co nakręcać, bo nie wiadomo czy wszystkie adresy w tych wytypowanych miastach będą dostępne dla usługi...Pożyjemy, zobaczymy...I tak bazy danych przesądzą o dostępności usługi


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2023
  • 5470
  • 184

Przedłużenie umowy - zmiana oferty, wymiana sprzętu

Funbox 10 ? No co ty, przy przedłużeniu nawet nie będzie wymiany na FB6 przy pozostaniu w opcji 300.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 169
  • 763
  • 2

Przedłużenie umowy - zmiana oferty, wymiana sprzętu


@Arti_Kn_Plnapisał(-a)
Funbox 10 ? No co ty, przy przedłużeniu nawet nie będzie wymiany na FB6 przy pozostaniu w opcji 300.

Nie wykluczam podniesienia prędkości 😛


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 500
  • 2077
  • 4

Przedłużenie umowy - zmiana oferty, wymiana sprzętu

Ale po co komu FB 10 do użytku domowego, to przerost formy nad treścią..........


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 187
  • 577
  • 1

Przedłużenie umowy - zmiana oferty, wymiana sprzętu

Funbox 6 ma dobry zasięg wifi. W przypadku 10 będą tu jakieś znaczące różnice w dużym mieszkaniu, czy jednak rewolucji nie ma co się spodziewać?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12979
  • 53283
  • 619

Przedłużenie umowy - zmiana oferty, wymiana sprzętu

@LukimanSą, dodatkowo wifi6