Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przedłużenie umowy przez internet z rezygnacją z części usług

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 17
  • 0

Przedłużenie umowy przez internet z rezygnacją z części usług

Witam,

Posiadam umowę (która się kończy na dniach) na internet z TV i telefonem. Czy jest możliwość przez internet przedłużyć umowę z jednoczesną rezygnacją z TV i telefonu? Interesuje mnie czysty internet. Poprzez link https://www.orange.pl/internet/przedluzam-internet#contentComponent_2 mam możliwość zmiany prędkości internetu. W koszyku mogę również zmienić modem z wersji 3 na 6. Nie mam natomiast nigdzie możliwości rezygnacji z TV i telefonu albo takiej opcji nie widzę... Zależy mi na przedłużeniu przez internet / chat a nie przez telefon.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29500
  • 271

Przedłużenie umowy przez internet z rezygnacją z części usług

@marcin93li czyli pozostaje Ci próba przedłużenia na dogodnych dla Ciebie warunkach przez czat z doradcą lub ewentualnie w salonie. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

12 ODPOW. 12

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2640
  • 10847
  • 100

Przedłużenie umowy przez internet z rezygnacją z części usług

Cześć @marcin93li 

Z  tego co przeglądałem na stronie Orange to niezbyt się da przedłużyć umowę przez internet z jednoczesną rezygnacją z TV i telefonu. Był kiedyś taki temat na forum Nasz Orange  Rezygnacja z usługi TV. Przesyłam linka do tematu https://nasz.orange.pl/t5/Telewizja/Rezygnacja-z-us%C5%82ugi-TV/td-p/10328

Ta są odpowiedzi najlepiej będzie jak udasz się do salonu.lub skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta. Jeszcze wspomnę słowa @Rafała w tym temacie co przesłałem linka: W przypadku rezygnacji z usługi, bądź składowej usługi (w tym przypadku tv) pisemna forma jest wymagana. Sugeruję zatem udanie się do salonu Orange 🙂

Czyli pozostało ci udać się do salonu Orange w celu modyfikacji usługi (przedłużenie umowy na internet  i jednocześnie rezygnacja z telewizji i telefonu). Pamietaj o zwrocie sprzętu do salonu Orange czyli dekodera TV, kartę Viacess należy je zwrócić w komplecie wraz z elementami zestawu.

Zwróć nam sprzęt w ciągu 14 dni od dnia, kiedy wyłączymy lub zmienimy usługę.
Jeśli nie zwrócisz nam sprzętu w tym terminie, to naliczymy opłatę (patrz punkt 5).

Więcej informacji o Zwrot urządzeń dla usług stacjonarnych w linku https://www.orange.pl/omnibook/zwrot-urzadzen#

Pozdrawiam 🙂

 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29500
  • 271

Przedłużenie umowy przez internet z rezygnacją z części usług


@marcin93linapisał(-a)

Zależy mi na przedłużeniu przez internet / chat a nie przez telefon.


@marcin93li  a dlaczego nie przez telefon? przecież to też umowa na odległość z 14 dniową możliwością rezygnacji w razie "w", poza tym nie masz raczej innej opcji jeśli chodzi o taką zmianę (dobrać do samego neta usługi online - żaden problem, w drugą stronę - szczerze wątpię), tak że pozostaje Ci rozmowa telefoniczna lub w salonie z doradcą.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 6001
  • 24422
  • 206

Przedłużenie umowy przez internet z rezygnacją z części usług


@marcin93linapisał(-a)

...

Zależy mi na przedłużeniu przez internet / chat

...


OK, i co odpowiedzieli na chacie/czacie? Próbowałeś?

IMHO jeśli liczysz na to, że po takiej rezygnacji będziesz miał taniej niż masz teraz, to możesz się zdziwić.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 456
  • 3917
  • 20

Przedłużenie umowy przez internet z rezygnacją z części usług

Można zrobić taką.migrację z Lova do samego internetu. Nie składasz przy tym rezygnacji. To oczywiście wiąże się z aneksem na 24 miesiące. Ale tego nie zrobisz przez net.  


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29500
  • 271

Przedłużenie umowy przez internet z rezygnacją z części usług

@Kimiriko  z tym że kolega @marcin93li  nie załatwi tego w sposób jaki by chciał (całkowicie online), a poprzez kontakt z doradcą (o czym pisałem wyżej).


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 456
  • 3917
  • 20

Przedłużenie umowy przez internet z rezygnacją z części usług

@slav72 oczywiście masz rację. Jakoś przeoczyłam Twój post pisząc odpowiedź. Coś mi dziś leży spostrzegawczość. 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 17
  • 0

Przedłużenie umowy przez internet z rezygnacją z części usług

Odpowiadając na pytanie czemu nie telefon lub salon 🙂 Będzie to moja kolejna już umowa na internet w Orange. Z samej usługi jestem zadowolony ale z procesu zawierania umowy nie, ponieważ moje 2 ostatnie umowy wyglądały tak, że:

1. Po przedostatniej umowie wylądowałem z Orange w sądzie. Sprawę wygrałem bez problemu, dostałem odszkodowanie i zwrot kosztów co było możliwe dlatego że w dowodach znalazły się moje screeny rozmów z chatu + emaile. Przed pójściem do sądu właśnie w ten sposób prowadziłem rozmowy i na szczęście na czacie miałem potwierdzone najważniejsze punkty z wcześniejszych rozmów telefonicznych bo nagrania z tych rozmów zaginęły więc w sądzie by było słowo przeciw słowu 🙂

2. Ostatnią umowę podpisywałem przedłużenie z jednoczesnym przenoszeniem lokalizacji. Wszystko było dogadane przez telefon z doradcą, dostałem nowy sprzęt, umowę, podpisałem i nagle się okazało że jednak nie jest tak prosto i na całe szczęście dogadałem się z właścicielem poprzedniego mieszkania i mogłem w nim podłączyć nowe urządzenia, aktywować przedłużenie umowy i dopiero przenieść do nowej lokalizacji - co oczywiście trwało i co oczywiście miało być płatne dodatkowo. Oczywiście przez telefon (i to nie w jednej rozmowie) byłem zapewniony że umowa będzie na nowy adres (i faktycznie była) i tylko monter mi włączy w nowej lokalizacji i wszystko będzie za darmo (tj. przeniesienie)... Generalnie przez kilka tygodni odbyłem kilka-kilkanaście rozmów z doradcami, każdy mówił co innego a ja nie miałem jak im udowodnić że wcześniej miałem mówione co innego bo doradcy nie zostawiali notatek po rozmowach. Więc za każdym razem kilka minut opowiadałem całą historię żeby uzyskać odpowiedź która mnie do niczego nie przybliżała... Dopiero kiedy przy którejś z kolei rozmowie już straciłem cierpliwość i przypomniałem o sprawie sądowej to dopiero wtedy przełożona odsłuchała rozmowy i oddzwoniła do mnie z przeprosinami i konkretnym rozwiązaniem problemu - ostatecznie wszystko się udało ale kosztowało mnie to kilka tygodni bez internetu, dużo nerwów i rozmów telefonicznych i wizytę w poprzednim mieszkaniu.

 

Generalnie nie tylko w Orange ale ogólnie życie mnie nauczyło że co jest na piśmie to jest na piśmie, a co na gębę to na gębę 🙂


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29500
  • 271

Przedłużenie umowy przez internet z rezygnacją z części usług

@marcin93li czyli pozostaje Ci próba przedłużenia na dogodnych dla Ciebie warunkach przez czat z doradcą lub ewentualnie w salonie. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 6001
  • 24422
  • 206

Przedłużenie umowy przez internet z rezygnacją z części usług

@marcin93li 

No OK, to w końcu nie chcesz czy chcesz teraz też przez czat tego załatwiać?

Jeśli czat jest dla Ciebie do zaakceptowania to w czym problem? Na to jakie Tobie warunki operator zaoferuje nie mamy tu ani wpływu ani tak naprawdę wiedzy.