Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przedłużenie umowy światłowód 1Gb + telefon , mały problem.

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Przedłużenie umowy światłowód 1Gb + telefon , mały problem.

FunBox6 dostępny jest obecnie, tylko przy nowej umowie, więc jak chcesz FB6 @oliho1  to trzeba by zakończyć obecną i podpisać nową umowę, według mnie działanie mało racjonalne 😎


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5370
  • 21520
  • 173

Przedłużenie umowy światłowód 1Gb + telefon , mały problem.

@oliho1 

Z niezdrowej ciekawości zapytam dlaczego tak Ci zależy na wymianie FB3 na FB6?


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 2050
  • 7524
  • 28

Przedłużenie umowy światłowód 1Gb + telefon , mały problem.


@PARANOJAnapisał(-a)

@pirenej  nawet jak przejdziesz z multipakietu do Orange love to nie dostaniesz fb6


(robi się OT, przepraszam pytającego)

@PARANOJA  - a jak będę przedłużał swoją umowę, na kolejne 24, za jakieś kilka miesięcy, to multipakiet, czy mi wmuszą love?

Anonim

Nie dotyczy

Przedłużenie umowy światłowód 1Gb + telefon , mały problem.

Wymusić konkretnej oferty nie mogą. To od klienta zależy co wybierze. 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 12
  • 1

Przedłużenie umowy światłowód 1Gb + telefon , mały problem.

Witam,

Faktycznie sprawdzałem tą możliwość i obecnie nie opłaca mi się zawierać nowej umowy - wychodzi po prostu drożej za to samo co mam obecnie.

W umowie ,która się kończy mam zapis ,że po upływie 24 miesięcy umowa przedłuża się na czas nieokreślony z miesięcznym terminem wypowiedzenia. Mi to pasuje.

 

Co do chęci wymiany FB3 na FB6 : Czytałem że ten nowszy jest po prostu szybszy i bardziej stabilny.

Jednak nie zależy mi na nim aż tak żeby podpisywać nową , droższą umowę.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Przedłużenie umowy światłowód 1Gb + telefon , mały problem.


@pirenejnapisał(-a)

@PARANOJAnapisał(-a)

@pirenej  nawet jak przejdziesz z multipakietu do Orange love to nie dostaniesz fb6


(robi się OT, przepraszam pytającego)

@PARANOJA  - a jak będę przedłużał swoją umowę, na kolejne 24, za jakieś kilka miesięcy, to multipakiet, czy mi wmuszą love?


to Ty decydujesz jaka chcesz oferte.
zależy na jakiego sprzedawce trafisz i w jaki sposob przedstawi Ci oferte. sa tacy co szukaja optymalnych rozwiazan dla klientow i sa tacy ktorzy wciskaja i sciemniaja ze to musisz brac bo inaczej sie nie da 😋

masz jeszcze kilka miesiecy wiec tez i oferta czy mozliwoscy wymiany sprzetu moga sie zmienic

Anonim

Nie dotyczy

Przedłużenie umowy światłowód 1Gb + telefon , mały problem.


@oliho1napisał(-a)

Witam,

Co do chęci wymiany FB3 na FB6 : Czytałem że ten nowszy jest po prostu szybszy i bardziej stabilny.

Jednak nie zależy mi na nim aż tak żeby podpisywać nową , droższą umowę.


FunBox6 jest szybszy, jak korzystasz z wi-fi ax, jak masz urządzenia standardu ac, to różnicy nie będzie 😉

Więc cała ta zabawa w wymianę FunBox 3.0 na FunBox6, jest mało sensowna, moim zdaniem oczywiście 😉


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Przedłużenie umowy światłowód 1Gb + telefon , mały problem.

@oliho1 Wierz mi, pojęcia "szybszy i bardziej stabilny" są nieco abstrakcyjne. Wszystko zależy od odbiorników i oczekiwań. Wyjaśniałem to ogólnie w innym temacie. Prócz wifi w AX i pionowej postawy modemu na pierwszy rzut oka zmian jest niewiele. Oczywiście zmiany wynikające z postępu technologii i ewolucji SMART są widoczne, ale...Trzeba się zastanowić na co te różnice mają wpływ u Ciebie w otoczeniu sieciowym. Czy rzeczywiście są na tyle znaczące, że warto podmieniać sprawdzony model modemu? 

Od zawsze twierdzę, że lepsze jest wrogiem dobrego. Dlatego mam na strychu FB2 na ADSL i dodatkowo FTTH na TPlinku AC i AP AX. Dla mojej 300-ki to starcza i tego się trzymam...a speedtestów mając jeden AP w domu już dawno zaniechałem... 🙂