Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przedłużenie Orange Love, a oferta HBO na 2lata (co gdy HBO Go zostanie zastąpione przez HBO Max)?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 128
  • 469
  • 1

Przedłużenie Orange Love, a oferta HBO na 2lata (co gdy HBO Go zostanie zastąpione przez HBO Max)?

Niestety tak to wygląda, że od Orange nie uda się uzyskać informacji. Kluczem jest to o czym pisałeś, czyli czy HBO GO jest gwarantowane w umowie czy nie. Piotrekk85 pisał, że nie jest gwarantowana (czyli wtedy jest duże ryzyko, że nie zastąpią HBO GO, pewnie wszystko będzie wtedy zależało konkretnie od tego jak Orange dogada się z HBO, a tego dziś nikt nie może wiedzieć i nie jest w stanie przewidzieć), w umowie  jest o tej "sprzedaży premiowej", co nie bardzo rozumiem co oznacza. Raczej pewnie ostatecznie się nie zdecyduję, mimo wszystko za duże ryzyko. Choć podejrzewam, że gdyby doszło do takiej sytuacji, to będzie bardzo ciekawe, jestem przekonany, że będzie masa ludzi, którzy gdy stracą dostęp do HBO GO, będą mocno niezadowoleni.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 128
  • 469
  • 1

Przedłużenie Orange Love, a oferta HBO na 2lata (co gdy HBO Go zostanie zastąpione przez HBO Max)?

A to nie jest trochę takie zaprzeczanie sobie w umowie? Z jednej strony na początku tam pada, że zapewniają dostęp do kanałów tv i HBO GO, a potem niżej dopiero o tej sprzedaży premiowej, która jak rozumiem oznacza, że żadnej gwarancji na HBO GO nie ma i w zasadzie w każdej chwili mogą zabrać do niej dostęp?

Ok, to w takim razie rozumiem, że jeśli doszłoby do takiej sytuacji, że znika to HBO GO, to nie miałbym żadnych podstaw na rozwiązanie umowy, tak? Choć trudno mi sobie wyobrazić, że wytną taki numer sporej grupie użytkowników, raczej stawiam, że będą próbowali dogadać się z HBO i zastąpić HBO GO, tylko nie wiadomo co z tego wyjdzie, więc mimo że kusi, to jednak się chyba nie zdecyduję na tę ofertę. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przedłużenie Orange Love, a oferta HBO na 2lata (co gdy HBO Go zostanie zastąpione przez HBO Max)?

Nie żyjemy w Stanach gdzie są inne konstrukcje prawne. Jest jasno napisane w regulaminie. Każdy może sprawdzić znaczenie słowa sprzedaż premiowa w google. Orange niedawno wyłączyło HBO OD jeszcze przed wyłączeniem usługi w Polsce (Vectra ma cały czas HBO OD) i jakoś poza paroma wpisami na forum - cisza. Też brak info czy Orange dało klientom opcję na rezygnację z pakietu HBO lub z całej umowy.

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Przedłużenie Orange Love, a oferta HBO na 2lata (co gdy HBO Go zostanie zastąpione przez HBO Max)?

@Kamas21 
Witam, Tak po pierwsze to kanały HBO 1,HBO 2,HBO 3 są gwarantowane do umowy operatora a HBO GO to dodatek od HBO, ale operator nie ma wpływu na HBO GO. A teraz jest znak zapytanie, bo ma wejść HBO MAX. Za HBO GO i czy HBO powoli działać dalej tak samo zależy od HBO. Operatorzy mogą tylko próbować zdobyć dostęp. Serwisu vod nie mają takiej gwarancji jak np. stacja telewizyjna, że jak usuną, stację gwarantowaną to możesz, z umowy zrezygnować.VOD to VOD a kanał to kanał zapis regulaminu dotyczy tylko do stacji. Telewizyjnych gwarantowanych nie serwisów VOD.

I HBO źle ci odpowiedziało, bo za dostęp w pakiet odpowiada, HBO nie Orange to HBO decyduje o swoich serwisach nie operatorzy. Operatorzy tylko dogadują się co do dostępu.i kosztów itp. Decyzja należy do HBO nie operatorów.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przedłużenie Orange Love, a oferta HBO na 2lata (co gdy HBO Go zostanie zastąpione przez HBO Max)?

A może na sali jest lekarz/ktoś ma od dawno HBO w Orange i pytanie w jakiej formie dostał info o wyłączeniu HBO OD?

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Przedłużenie Orange Love, a oferta HBO na 2lata (co gdy HBO Go zostanie zastąpione przez HBO Max)?

@Piotrekk85  Potwierdzam, że kanał VOD HBO OD został, wyłączony z oferty Orange nie ma już w dekoderze tej zakładki.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przedłużenie Orange Love, a oferta HBO na 2lata (co gdy HBO Go zostanie zastąpione przez HBO Max)?

A bylo jakieś info?

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Przedłużenie Orange Love, a oferta HBO na 2lata (co gdy HBO Go zostanie zastąpione przez HBO Max)?

@Piotrekk85właśnie nic nie informowano o tym w Orange ale już nie ma HBO OD z tego co wiem Orange z dniem 01.02.2021 roku wyłączyło serwis HBO On Demand na dekoderach. Informowali o tym w ostatniej fakturze.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przedłużenie Orange Love, a oferta HBO na 2lata (co gdy HBO Go zostanie zastąpione przez HBO Max)?

A masz rachunek? było coś małym druczkiem?

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Przedłużenie Orange Love, a oferta HBO na 2lata (co gdy HBO Go zostanie zastąpione przez HBO Max)?

@Piotrekk85  ja płacę online nie mam faktór dostarczanych pocztą 🤷dla tego pisałem że tak słyszałem .