Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przedłużenie Orange Love, a oferta HBO na 2lata (co gdy HBO Go zostanie zastąpione przez HBO Max)?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 128
  • 469
  • 1

Przedłużenie Orange Love, a oferta HBO na 2lata (co gdy HBO Go zostanie zastąpione przez HBO Max)?

Ok, czyli podsumowując.

1.Podpisując umowę z Orange nie mam żadnej gwarancji co do dostępu przez cały czas trwania umowy do HBO GO, jeśli tak się złoży, że zostanie zlikwidowane, to nie mam żadnej podstawy do wypowiedzenia umowy, a Orange nie musi mi tego w żaden sposób zrekompensować. 

2. Ewentualna wymiana HBO GO na HBO Max u abonamentów poszczególnych operatorów w tym Orange, będzie zależeć tylko i wyłącznie od HBO i od tego czy Orange uda się z HBO dogadać.

3.Można pewnie zakładać, że Orange jak i inni operatorzy będą próbować sprawę jakoś sensownie załatwić, bo inaczej będą mieć masę niezadowolonych klientów. HBO też pewnie będzie zależało na jakimś porozumieniu z tego samego powodu. Ale mimo że pewnie szanse na jakieś korzystne dla klientów rozwiązanie są, to nie ma żadnej gwarancji, że tak się stanie i równie dobrze może do takiego porozumienia nie dojść lub będzie ono jakimś tam kompromisem, ale nie do końca zadowalającym aktualnych klientów np. podniesienie opłaty miesięcznej, bo pewnie HBO Max będzie droższe.

 

@Citi2017bo trochę się pogubiłem, miałeś dostęp do tego HBO OD? Jeśli tak, to rozumiem, że po skasowaniu tej usługi nie dostałeś żadnego powiadomienia i niczym to nie zostało zastąpione? Tak w ogóle czym to HBO OD różniło się do HBO GO, ta usługa nie wchodziła w pakiet HBO od Orange, to było coś innego?

 

Spróbuję jeszcze dzisiaj napisać do HBO, aczkolwiek pewnie na żadne konkrety nie ma co liczyć. Dam znać czy czegoś mi się udało więcej dowiedzieć. 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Przedłużenie Orange Love, a oferta HBO na 2lata (co gdy HBO Go zostanie zastąpione przez HBO Max)?

@Kamas21 
1.Podpisują, umowę z HBO podpisujesz, umowę o HBO, HBO 2, HBO 3 a HBO GO jest to dodatek od HBO z porozumieniem operatorem Orange.i Tak HBO GO nie jest postawą do wypowiedzenia umowy VOD nie jest gwarantowanymi usługami  
2. Tak wyłącznie od HBO tak wymiana na HBO MAX. Zależy i od porozumienia się operatorów Kablowych z HBO.
3.Tak jak wejdzie, HBO MAX. Będą próbować się dogadać tak jak pewno inni operatorzy.
4 czym się różnij HBO OD od HBO GO ? Tylko ilością materiałów video 
5 HBO wyłączyło HBO OD , bo  to mocno okrojona wersja HBO GO po prostu i nie było nigdy gwarantowane.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przedłużenie Orange Love, a oferta HBO na 2lata (co gdy HBO Go zostanie zastąpione przez HBO Max)?

Czy operatorzy chcą rekompensować - zawsze to indywidualne.

HBO GO od HBO OD różniło się nie tylko treściami. HBO GO był dostępny w przeglądarce, aplikacjach na tv, smartfony itp. HBO OD był w sekcji VOD na dekoderach Orange czy w usłudze Orange TV go.