Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowe (gorsze) Orange Love (internet w telefonie)

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 81
  • 82
  • 0

Nowe (gorsze) Orange Love (internet w telefonie)

► Temat, ze względu na charakter omawianego zagadnienia, został przeniesiony z kategorii Abonament (etykiety: klient indywidualny, telefon komórkowy, internet mobilny, umowa) - Moderator Wiktor ◄

 

Czy jest możliwość przedłużenia umowy na dotychczasowych warunkach?

 

Obecnie (stare Orange Love) na numerze komórkowym mam podstawowy pakiet 3 GB internetu i "lejek" 5 MBit/sek.

Nowe Orange Love w wersji "Standard" (99,99zł/m) ma całe 5 GB internetu (z lejkiem 16 kb/s? - nie jestem pewien); kolejny pułap to wersja "Extra" (149,99zł/m) - czyli 10 GB internetu z lejkiem 1Mbit/sek.

 

Za obecny pakiet Love płaciłem przez pierwszy rok ~70zł i drugi ~100zł. Reasumując: podwyżka ceny przy ostrym obcięciu internetu w telefonie (telewizja w podstawowym pakiecie bez zmian).

 

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowe (gorsze) Orange Love (internet w telefonie)

Zmiany zaszły pod tym kątem jeszcze w starym Orange Love pod koniec 2018 roku. Takiej oferty już nie weźmiesz. Ale w ramach tzw APU możesz utrzymać obecną ofertę.

Poza tym wcześniej aby mieć wyższy lejek trzeba bylo wykorzystać schodki czyli zapłacić extra 20 zł. Różne są opinii czy obecnie jest lepiej czy gorszej. W pierwszej edycji Love mogłoby być bez schodów ale to już z półtora roku nie ma.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowe (gorsze) Orange Love (internet w telefonie)

Zmiany zaszły pod tym kątem jeszcze w starym Orange Love pod koniec 2018 roku. Takiej oferty już nie weźmiesz. Ale w ramach tzw APU możesz utrzymać obecną ofertę.

Poza tym wcześniej aby mieć wyższy lejek trzeba bylo wykorzystać schodki czyli zapłacić extra 20 zł. Różne są opinii czy obecnie jest lepiej czy gorszej. W pierwszej edycji Love mogłoby być bez schodów ale to już z półtora roku nie ma.

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Nowe (gorsze) Orange Love (internet w telefonie)

A nie masz w umowie automatycznego przedłużania warunków na kolejne (i kolejne) 6 miesięcy?