Nie można wyświetlić tego widżeta.
Highlighted
Poziom 7, Poszukiwacz
  • 2
  • 1
  • 0

Nowa oferta gorsza od poprzedniej

Witam serdecznie, 

Czy ktoś z Państwa orientuje się z kim w Orange można porozmawiać o ofercie, która będzie przynajmniej na dotychczasowym poziomie? Oferte nową po 12 latach otrzymałam wyższą od obecnej o 100%, dodam, że konkurencja nie śpi. 

Zobacz więcej tematów oznaczonych etykietą:

Poziom 39, Guru ****
  • 24033
  • 12209
  • 1117

Większość konkurencji podobnie jak Orange podniosła ceny w haśle więcej za więcej. Może warto rozejrzeć się w alternatywy jak flex czy prepaid.

A ile obecnie płacisz i jaką masz ofertę u konkurencji?
Masz światłowód z Orange, multiroom oraz tv z android tv lub xiaomi mi box S? 3xTAK -> zapisz się na testy -> tutaj -.
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 7, Poszukiwacz
  • 2
  • 1
  • 0

50 zl za trzy numery (10 gb internetu reszta no limit) plus raty za telefon łącznie 175 zl. Nowa umowa to sam abonament 110 zl...

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 12, Recenzent
  • 10
  • 3
  • 0

Posiadam numery w Orange od kilkunastu lat, obecnie za 3 numery (rozmowy i sms no-limit, internet 16 GB) płacę 39,99 + 19,99 + 19,99. Na te ostatnie dwa numery kończy mi się umowa. Propozycja ze strony operatora to 39,99 + 25 + 25 czyli drożej niż obecnie. Czy jest szansa na te same lub lepsze warunki czy nie mam się łudzić i przenosić nr?

Co jeśli nie podejmę żadnej akcji przedłużenia, czy obecne warunki będą zachowane czy abonament wzrośnie?

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 39, Guru ****
  • 24033
  • 12209
  • 1117

A u konkurencji masz lepsze warunki?

Może zainteresuje Cię oferta nju gdzie za dwa numery masz po 38 zł? https://www.njumobile.pl/oferta/abonament-multi/29

Co do zachowania ceny po umowie, musisz sprawdzić papiery. Ew. podpytaj na BOK.
Masz światłowód z Orange, multiroom oraz tv z android tv lub xiaomi mi box S? 3xTAK -> zapisz się na testy -> tutaj -.
Poziom 12, Recenzent
  • 10
  • 3
  • 0

Dokładnie, miałem na myśli nju. Ewentualnie Orange Flex na jeden nr a na drugi oferta na kartę.

0 Lubię to
Odpowiedz