Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Mieszanie cenników na jednym koncie

ROZWIĄZANE

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 133
  • 234
  • 7

Mieszanie cenników na jednym koncie

Cześć,

W związku z kolejnymi podwyżkami kwot abonamentu i brakiem sensownej oferty przedłużenia umowy cały czas korzystam z planów z 2018 roku: 1×plan optymalny (50 zł po rabatach) + 4×plan standardowy(4×20 zł po rabatach i zniżce za łączenie usług), razem 130 zł. Oczywiście, w trakcie umowy okresowej było dużo taniej, jednak po jej zakończeniu każda oferta jaką dostaję jest droższa i wiąże się z cyrografem, co kompletnie nie ma sensu.

Dzisiaj udostępniono kolejne plany abonamentowe - każdy z progów 5 zł droższy niż w poprzednich. 

Zauważyłem, że nowy Plan 50 to 12 GB + 24×12 GB jako bonus za przedłużenie. 

Pytanie: czy w przypadku przedłużenia umowy jednego numeru (tego, który jest teraz w planie optymalnym za 59,98-10zł) i zmianie jego taryfy na nowy Plan 50 mogę pozostawić pozostałe numery w starym Planie Standard i nadal będą naliczane na nich rabaty 20 zł za łączenie usług? Czy może rabat za łączenie działa w ramach tylko jednego cennika, więc jeden z Planów Standardowych zdrożeje o 20 zł, a pozostałe 3 będą z rabatem?

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Mieszanie cenników na jednym koncie

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Mieszanie cenników na jednym koncie

Tego na dziś Ci nikt nie odpowie.

Sprawdź dokładnie zasady nowe https://orange.binaries.pl/bw//20155/0/44716/5786b6ff-0728-4ee8-b3bf-7c9f36b68cc4
Anonim

Nie dotyczy

Mieszanie cenników na jednym koncie

Jak dla mnie w tym regulaminie w punkcie 2 jest błąd. Minimalny abonament przy którym jest zniżka 20 zł to Plan 50 (a nie 60 jak na dokumencie). Chyba, że zmienisz główny numer na Plan 40 wtedy utracisz rabaty.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Mieszanie cenników na jednym koncie

Zobaczymy. Może nie być. Jest na dziś straszny bałagan ofertowy.

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 133
  • 234
  • 7

Mieszanie cenników na jednym koncie

Chyba jednak to nie błąd: plan 50 ma kwotę podstawową 60 zł (a 50 zł jest po zniżkach marketingowych i efaktorowych). Z tego dokumentu wynika, że zachowam zniżki na numerach w starych "Planach Komórkowych", ale pakiet dodatkowych 3 GB będzie dostępny tylko dla jednego numeru.

Niestety, tak czy inaczej biednie to wygląda. Obecny pakiet danych w starym Planie Komórkowym Optymalnym w zupełności mi wystarcza, więc jednak nie zdecyduję się na eksperymenty z mieszaniem cenników... Może taniej wyjdzie z mieszaniem operatorów;-)

Dzięki!

Anonim

Nie dotyczy

Mieszanie cenników na jednym koncie

Racja mój błąd. Ale trochę jest niekonsekwencji w tym cenniku. Najpierw piszą, że:

,... wybierając Abonament komórkowy (z wyjątkiem Planu 40"; 

następnie

,... Abonament komórkowy z podstawową kwotą abonamentu nie mniejszą niż

60 zł " (czyli Plan 50). 

Cennik 

 

Nadal jak dla mnie mając plan gdzie po zniżkach płaci się 50 zł przysługuje 20 zł rabatu za łączenie pozostałych usług (nawet w starych taryfach). Nawet na logikę: skoro według wcześniejszych zasad wymagana kwota abonamentu która dawała zniżki była niższa niż obecnie to zabranie klientom to byłby strzał w kolanie. 

 

Pakiet 3 GB pozostaje współdzielony na konto jak wspomina regulamin.