Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Konsultanci i brak oferty dla przedłużającego umowe


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5499
  • 22152
  • 181

Konsultanci i brak oferty dla przedłużającego umowe


@Citi2017napisał(-a)

@slav72 po za tym konsultant wyliczył że 360 zł czy coś takiego 🤷bez przedłużenia 🤷 


To akurat są bajki. Mnie też wyliczał. Kiedy powołałem się na zapisy umowy to się stropił, cóś sprawdził i przyznał mi rację.

Poza tym "360 czy coś takiego" to jednak nie "400", bądźmy precyzyjni.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2024
  • 5480
  • 184

Konsultanci i brak oferty dla przedłużającego umowe

@Wiktoria17 

C+5 jest również w pakiecie multi z 5 zł mc

Tak, abonamenty podrożały, najtańszy po rabatach za łączenie usług to 35 zł, no ale wszystko podrożało, nie oczekujmy że operator przy takiej inflacji i kryzysie wojennym będzie dawał za pół darmo - utrzymanie i inwestycje kosztują.

Opłatę za domek można zdjąć przy przedłużaniu o ile to łącze innego operatora, a nie SI lub Orange.

Także nadal nie wierzę że autorowi wzrośnie abo do 400 zł.

 


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 443
  • 3782
  • 19

Konsultanci i brak oferty dla przedłużającego umowe

@Citi2017 nie ma opcji. Może miałeś rabat utrzymaniowy 10 zł czy dla 20 zł jak dla Warszawy. Nie wiem skąd konsultant wziął te ceny. Sama pracuje w obsłudze klienta ale muszę napisać, że trafiłeś na osobę mało ogarniętą 

 

Zobacz co masz na Podsumowaniu warunków umowy. Tak będzie informacja ile będziesz płacił od 25 miesiąca. Nie ma opcji na taką różnicę.

 

@Wiktoria17 wychodzi na to, że miałaś wtedy po 10 zł rabatu na numer za utrzymanie. I on jest na 24 więc potem jest cena wyższa. Wszystko jest na PWU. 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6523
  • 15956
  • 84

Konsultanci i brak oferty dla przedłużającego umowe

@agat13 Może zadzwonić jak chce 🤷‍♂️ tylko proszę o dobrą ofertę bo jestem wymagający 🫣


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6523
  • 15956
  • 84

Konsultanci i brak oferty dla przedłużającego umowe

@Wojciech  po 4 konsultantach którzy nie mieli nic do za oferowania  jakoś nie wiem sam już co 5 ma do zaoferowania 🤔


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1276
  • 3058
  • 31

Konsultanci i brak oferty dla przedłużającego umowe

@Citi2017orange do zaoferowania ma wiele tylko czy Ty chcesz z tego skorzystać? 🤣


@Arti_Kn_Plchcesz powiedzieć że inni operatorzy dają oferty za pół darmo? dobrze wiesz że ci inni dają cenowo lepsze oferty nawet na sieci OPL czy SI. dobrze wiesz że co się dzieje.