Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Konsultanci i brak oferty dla przedłużającego umowe


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 2050
  • 7524
  • 28

Konsultanci i brak oferty dla przedłużającego umowe


@Wojciechnapisał(-a)

Doradca inny oddzwoni i sprawdzi, czy są jakieś inne możliwości.


czyli doradca inny oddzwoni i przedstawi inną piątą ofertę. Istny konkurs ofert. Czy jest last minute?


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Konsultanci i brak oferty dla przedłużającego umowe


@Citi2017napisał(-a)

Hej mam usługi Pakietu Love w Orange i numer telefonu 300 MB / s oraz pakiet komfort płace 159zł 99gr


posiadasz orange love standard oraz dodatkowy pakiet komfortowy? jakieś dodatkowe opłaty za jakieś opcje?
jest to domek jednorodzinny czy wielorodzinny? siec OPL czy SI czy jeszcze innego operatora?
za mało szczegółów podałeś bo jakoś ciężko doliczyć się za co płacisz te 159,99zł

pytasz co radzimy. ja bym radził nic nie zmieniać o ile to co masz jest zadowalające
sam pakiet orange love standard jest droższy od poprzedniej promocji.
zyskasz pewnie wiecej GB na komórce, orange Go, wiecej kanałów w podstawie (pakiet optymalny) a i komfortowy mozesz miec za 20zł


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5370
  • 21514
  • 173

Konsultanci i brak oferty dla przedłużającego umowe


@Citi2017napisał(-a)

@j131  niby tak ale bonusy zniknął i będę płacił bez rabatów z 400 zł gdzieś około tak


Tak masz w umowie czy tak Ci się zdaje? Na początek upewnij się. W mojej umowie jest klauzula zachowania tej samej ceny po przejściu na bezterminową. W Twojej nie ma takiej klauzuli?


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 3691
  • 19

Konsultanci i brak oferty dla przedłużającego umowe

@Citi2017 400 zł? Skąd taka cena? Zobacz co masz na umowie bo nie ma opcji, żeby pakiet Orange Love z komfortowym tyle kosztował. 

 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Konsultanci i brak oferty dla przedłużającego umowe


@Kimirikonapisał(-a)

@Citi2017 400 zł? Skąd taka cena? Zobacz co masz na umowie bo nie ma opcji, żeby pakiet Orange Love z komfortowym tyle kosztował. 

 


@Kimiriko  ja mówię jak przejdę na czas nieokreślony bo wtedy stracę rabaty 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Konsultanci i brak oferty dla przedłużającego umowe


 


@Kimiriko  ja mówię jak przejdę na czas nieokreślony bo wtedy stracę rabaty 


No ale nie 400 za Love !. na 99,99 % cena pozostanie ta sama. Cyba że wyłączą się jakieś rabaty utrzymaniowe to max 40 zł więcej. (przyjmując ze kończy się rabat na domek jednorodzinny i jakiś utrzymaniowy,   ale te zazwyczaj się wykluczały)


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5370
  • 21514
  • 173

Konsultanci i brak oferty dla przedłużającego umowe


@Citi2017napisał(-a)
...
ja mówię jak przejdę na czas nieokreślony bo wtedy stracę rabaty 

No zgadza się, tak w kółko powtarzasz. A my ci nie wierzymy.

Nie wierzymy, że bez rabatów za umowę wartą około 150-200PLN miałbyś płacić 400PLN. Takich rabatów Orange nikomu z nas nie przyznał, czemu miałby był przyznać je akurat Tobie (bez urazy)?

Może pokaż co masz w tej umowie?


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Konsultanci i brak oferty dla przedłużającego umowe


@Citi2017napisał(-a)

@j131  niby tak ale bonusy zniknął i będę płacił bez rabatów z 400 zł gdzieś około tak


@Citi2017  wydaje mi się że ostro przesadziłeś z tą kwotą, skoro płacisz około 160 zł teraz to śmiem wątpić abyś miał 240 zł bonusów 🤔

Poza tym przecież możesz sprawdzić sobie na koncie MO jaka kwota będzie do zapłaty na bezterminówce...


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Konsultanci i brak oferty dla przedłużającego umowe

@slav72 po za tym konsultant wyliczył że 360 zł czy coś takiego 🤷bez przedłużenia 🤷 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 121
  • 184
  • 3

Konsultanci i brak oferty dla przedłużającego umowe

A ja będę skłonny uwierzyć w te sytuacje ponieważ w moim przypadku jest trochę podobnie- od chyba dwóch czy trzech lat jestem po terminie i nie przedłużam tylko lecę dalej. Orange Love komfortowy z nc+ - nie mogę przedłużyć bo operator nie oferuje takiego pakietu(nie ma nsport jest c+5) . A żeby mieć c+5 muszę kupic pakiet c+ czyli mam przejść na wyższy pakiet żeby mieć kanały sportowe, do tego konsultanci z premedytacja zapominają o podwyższonej opłacie za domy jednorodzinne i multiroom. Czyli 15 +10 = 25zl.
I teraz szczegół - zawsze przedłużałem umowe w media market - z powodu świetnych bonusów na zakup sprzętu w ich sklepie. Ostatnim razem czyli chyba z 5 lat temu miła pani zapytała - czy chce pan płacić po zakończeniu umowy dalej taka samą stawkę lub niższą ? Tak oczywiście ! Ponieważ przy poprzedniej umowie nagle po zakończeniu okresu obowiązywania umowy cena poszła w górę bo zakończyła się umowa terminowa. Podam wam przykład abonamentu komórkowego poza Love ( 4 szt) dzisiaj płace razem 100 zł a po przedłużeniu mam płacić 140zl. Około 40% różnicy .

I teraz trzeba by było dokładnie z linijka w ręki sprawdzić co konsultanci próbują Ci sprzedać bo dopasowują posiadany abonament do obecnego teraz w sprzedaży i może wyjść taka różnica.
Wiesz - pytaj dopytuj dociekaj każ wysłać szczegóły na maila bo jak podpiszesz to … trzeba będzie płakać i płacić .