Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Koniec umowy na abonament - co dalej?

Anonim

Nie dotyczy

Koniec umowy na abonament - co dalej?

Czyli miałem do 18 każdego miesiąca czy w lutym tez mam się spodziewać faktury ?


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

Koniec umowy na abonament - co dalej?

To zależy jaką masz umowę. Jeśli nie wypowiedziałeś umowy ani jej samodzielnie nie przedłużysz to w zależności od promocji i woli jaką wyraziłeś podczas podpisywania umowy lub aneksu do umowy o świadczenie usługi Neostrada, umowa automatycznie przedłuży się na okres 6 miesięcy w cenie z ostatniego miesiąca trwania dotychczasowej umowy lub lub na czas nieokreślony, ale wtedy cena będzie wyższa zgodnie z cennikiem. W takiej sytuacji zapłacisz po zakończeniu okresu rozliczeniowego za cały miesiąc z tym, że będziesz miał wydzieloną na rachunku kwotę za okres od 18.01.2018 do 26.01.2018 roku oraz od 27.01.2018 do 18.01.2018. Jeśli wyrazisz inną wolę, czyli złożyłeś już wypowiedzenie umowy (taka możliwość jest jedynie na miesiąc przed końcem umowy) to zapłacisz za okres do 26.01.2018 i po tym dniu wyłączą Ci usługę, a jeśli przedłużysz umowę na nowych warunkach to do końca obecnego okresu rozliczeniowego zapłacisz po staremu, a od nowego czyli 19.02.2018 roku wejdą nowe warunki i nowa cena. Pozdrawiam. 😉

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Koniec umowy na abonament - co dalej?

W opłatach za neo nie ma problemu. Nie wiem czy masz telefon domowy czy płacisz za utrzymanie, tu ew. może być w styczniu za pełen miesiąc do przodu a w lutym korekta.
Anonim

Nie dotyczy

Koniec umowy na abonament - co dalej?

Telefonu nie mam a za utrzymanie łącze place a przed chwila rozmawiałem i kwota za fakturę mam wystawiona na około 43 zł a nie 80.13 zł czyli za luty  nie powinna już być. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Koniec umowy na abonament - co dalej?

A utrzymanie linii za jakie dni?
Anonim

Nie dotyczy

Koniec umowy na abonament - co dalej?


Piotrekk85 napisał(-a):
A utrzymanie linii za jakie dni?

@Piotrekk85Tego nie wiem bo nie widzę jeszcze faktury na MO a co ma to wspólnego utrzymanie linii do całej usługi Neo ? 

Edit już mam wiec pokazuje 

Przechwytywanie.PNG