Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kończaca sie umowa na Neostradę i telefon stacjonarny

ROZWIĄZANE

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 0

Kończaca sie umowa na Neostradę i telefon stacjonarny

► Temat został przeniesiony z kategorii Internet domowy (etykieta: klient indywidualny) - Moderator Wiktor ◄

 

Kończą mi się umowy na Neostradę i stacjonarny. Oferta Love mnie nie interesuje bo tv i komórkę mam w innej sieci. Czy jeżeli nic nie będę robić w sprawie przedłużenia umów to będą one z automatu przedłużone na obecnych warunkach ? Pytałem w salonie Orange i tak mi powiedziała konsultantka. Miałem też telefon z Orange z propozycją przedłużenia umowy ale już zupełnie co innego twierdził konsultant. Telefon mam "Telefon bez ograniczeń" za 69 zł i to by zostało ale Neostrada 80 którą mam za 39,90 zł teraz by kosztowała 69,90 zł + 1 zł za router. Podwyżka o 30 zł nie wchodzi w rachubę. Opcja Love jest za 99,99 zł i to cztery usługi, nie rozumiem dlaczego za dwie mam płacić prawie 140 zł. Kto tak kalkuluje ? Macie doświadczenia w przedłużaniu umów ? czy lepiej zrezygnować z tego wszystkiego, na wszelki wypadek rezygnacja już przygotowana.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Kończaca sie umowa na Neostradę i telefon stacjonarny

To skorzystaj z opcji automatycznego przedłużenia jeśli masz to w obecnej umowie.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7
Anonim

Nie dotyczy

Kończaca sie umowa na Neostradę i telefon stacjonarny

@Krakus51, szczerze? Jak masz możliwość, to przejrzyj oferty innego operatora. Mnie sama neo przed OL taniej wyszła i nie bardzo mnie interesują sztywne reguły. Optuję zatem za elastycznością i jak mi się skończy umowa, to mam do wyboru tańszą alternatywę. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Kończaca sie umowa na Neostradę i telefon stacjonarny

To skorzystaj z opcji automatycznego przedłużenia jeśli masz to w obecnej umowie.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 0

Kończaca sie umowa na Neostradę i telefon stacjonarny

Mieszkam w centrum Krakowa i tu są problemy z netem. Byłem kilka lat w Netii ale oni korzystają z sieci dawnego TPSA (Orange) i urządzenia mają tylko ADSL a więc do 20 MB/s Przeniosłem się do Orange bo stosują VDSL a więc do 80 MB/s a o światłowodzie to można tylko pomarzyć u mnie. Tak że dużego wyboru nie mam, a telefon potrzebny mi ze względu na kontakty rodzinne z Anglia i Niemcami bez limitu. W Love juz nie ma możliwości dzwonienia na komórki w ramach abonamentu.

Anonim

Nie dotyczy

Kończaca sie umowa na Neostradę i telefon stacjonarny

@Krakus51, w OL jest nolimit na komórki.

@Piotrekk85, miałem na myśli Plan Komórkowy w OL...nie dogadaliśmy się.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Kończaca sie umowa na Neostradę i telefon stacjonarny

Jest opcja dokupienia komórek za 20 zł. Ew nie wiem czy są w sprzedaży opcje neostada+voip bez tv ale oszczędności wielkiej nie będzie.

@Anonim: ze stacjonarnego nie ma nic na komórki.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 0

Kończaca sie umowa na Neostradę i telefon stacjonarny

Muszę sprawdzić czy nie mam opcji automatycznego przedłużenia umowy. To co mam teraz to mi odpowiada i chciałbym zostawić.


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Kończaca sie umowa na Neostradę i telefon stacjonarny

@Krakus51

zerknij jeszcze, proszę, na poniższe :):

Pokaż szczegóły
  • jeśli założyłeś temat i pojawiła się dobra odpowiedź lub rozwiązanie - oznacz najlepszą odpowiedź klikając w przycisk 4.png 
    Podziękujesz w ten sposób osobie, która pomogła i pomożesz osobom, które będą miały podobne pytanie.