Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Internet mobilny


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Internet mobilny

Dzień Dobry,

Zastanawiam się nad internetem mobilnym od Was ("po kablu" - stara infrastruktura max. 500kbps) i mam kilka pytań.

Czy w ofercie "internet na kartę" jest jakiś pakiet nielimtowany jak ten w abonamęcie?
Np. płacę 50zł i mam nielimitowany przez miesiąc -tj. 150gb. a po wyczerpaniu prędkośc do 1mbps.

 

W abonamęcie 59.90 Internet LTE dla domu, nielimitowany w strefie domowej jest do 150GB, po przekroczeniu prędkoć do 1mbps - ten "nielimitowany" działa w LTE jak i w 3G?

Czy Szczęśliwe Godziny wliczają się w te 150GB? W tej za 59.90 są SG do końca umowy i czy pobierając w tych godzinach, będzie zjadało z tych 150GB?

Czy w mojej okolicy mogę liczyć na dobry zasieg LTE?
Nadajnik z Łaszczyna zasłania trochę las.

Lokalizacja: X: 20.394638  Y: 51.704534 .

 

Pozdrawiam Serdecznie.

2 ODPOW. 2

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Internet mobilny

1. Na kartę nie ma takich ofert. Są lejki, ale na poziomie 32 kbits. Ew. duże pakiety GB.
2. Na dziś działa i w LTE i 3G (bo takie są reklamy i tak działa). Nieoficjalnie działa też po 2G i CDMA. W regulaminie nie ma sprecyzowania http://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary2/2002846/4101829208.pdf
3. Szczęśliwe godziny są poza, o ile nie masz już lejka. Jak się założy lejek, to szczęśliwe godziny go nie podniosą na "noc".
4. Zasięgu nie sprawdzę, nie wiem czy ktoś z Orange Ci poda. Najlepiej zapytaj na czacie na Mój Orange lub dziale technicznym infolinii 510800800.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Internet mobilny


Pablo72 napisał(-a):

Dzień Dobry,

Zastanawiam się nad internetem mobilnym od Was ("po kablu" - stara infrastruktura max. 500kbps) i mam kilka pytań.

Czy w ofercie "internet na kartę" jest jakiś pakiet nielimtowany jak ten w abonamęcie?
Np. płacę 50zł i mam nielimitowany przez miesiąc -tj. 150gb. a po wyczerpaniu prędkośc do 1mbps.

 

W abonamęcie 59.90 Internet LTE dla domu, nielimitowany w strefie domowej jest do 150GB, po przekroczeniu prędkoć do 1mbps - ten "nielimitowany" działa w LTE jak i w 3G?

Czy Szczęśliwe Godziny wliczają się w te 150GB? W tej za 59.90 są SG do końca umowy i czy pobierając w tych godzinach, będzie zjadało z tych 150GB?

Czy w mojej okolicy mogę liczyć na dobry zasieg LTE?
Nadajnik z Łaszczyna zasłania trochę las.

Lokalizacja: X: 20.394638  Y: 51.704534 .

 

Pozdrawiam Serdecznie.


Jeśli chcesz sprawdzić zasięg i masz urządzenie obsługujące LTE, to kup sobie starter za 5 zł. Zarejestruj numer i odbierz bonus 100 GB na 30 dni. Z doświadczenia dodam, że w abonamencie będziesz miał lepszy transfer.