Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Internet mobilny


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 162
  • 620
  • 0

Internet mobilny

Mam

*internet mobilny optymalny 60gb za 49,99 zł w tym że płace 20zł

*szczęśliwe godziny 4,99 zł

*abonament komórkowy plan 50 za 50 zł (abonament mam dopiero rok) 

 

razem płacę 74,99zl plus mam 84 gb

 

Teraz dostałam ofertę:

*250 gb + dodatkowo 250

*pakiet danych po za strefą domową 50 gb

*abonament komórkowy z 20 gb

razem za to wszystko 89,99 zł

 

Czy ta propozycja jest ok czy za dużo?

 

Od razu napisze zależy mi na jak naj większym internecie.

 

6 ODPOW. 6

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2387
  • 9893
  • 85

Internet mobilny

Cześć@darusia84

Ofertę którą  teraz dostałaś od Orange  jest to Internet Domowy 4G https://www.orange.pl/internet/internet-mobilny

i chyba masz w tym planie też darmowy transfer danych w nocy w godzinach 0.00-8.00, nie pomniejsza dostępnych pakietów danych. Wydaje mi się, że jest to bardzo dobra oferta bo masz pakiet 500GB internetu to jest bardzo duży pakiet danych przedtem miałaś 60 GB 🙂

Jakby mogła @Kimiriko ocenić tą propozycję bardzo dobrze zna się w dziedzinie ofert? 🙂

Pozdrawiam 🙂


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 432
  • 3699
  • 19

Internet mobilny

@darusia84 moim zdaniem w Twojej sytuacji jak potrzebujesz dużej transferu to korzystna oferta. Dokładasz 15 zł. 

Zamiast 24 GB na komórce masz 20. 

Ale za to na domowym zamiast 250 GB masz 500 GB  (z czego 50 GB na konto) zamiast 60 GB. 

 

Jedyna różnica, że tu masz tą strefę domową. Ale i tak oferty z większą ilością GB w Orange dla indywidualnych klientów nie znajdziesz.

 

@Pablo5jej bo się zarumienie😊

Zgadza się. Szczęśliwe godziny 00.00. 8.00 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18417
  • 52662
  • 710

Internet mobilny

@darusia84 nie piszesz nic o cenie, tylko o jak największym limicie GB. Czy natomiast interesujaca jest oferta nielimitowanego internetu? We FLEX, przy najwyższym planie za 80 zł można aktywować nielimitowany internet Unlmted oraz 4 karty SIM z tym samym numerem.

Osobiście poczekałbym do końca umowy i przeniósł numer główny go FLEX. Do tego dobrał trzy karty SIM do routera i dwóch innych urządzeń, a z internetu mobilnego zrezygnował. Nie jestem związany lokalizacja do korzystania z internetu, jak w przypadku internetu domowego 4G LTE. Takie przeniesienie można zrobić na 180 dni przed końcem umowy, natomiast internet mobilny trzeba doczekać do końca umowy lub od razu rozwiązać umowę z poniesieniem kary, pewnie w okolicy 250 zł. Trzeba oszacować, co się bardziej opłaca.

W przypadku podpisania umowy, czas trwania zostanie wydłużony na kolejne dwa lata z uwzględnieniem nowych warunków. Z FLEX-a możesz zrezygnować w dowolnym momencie bez ponoszenia kar.

 

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 162
  • 620
  • 0

Internet mobilny

@ketrasaArturo jakiej cenie mam pisać?

jak napisałam jak wygląda moja sytuacja ile teraz płace, a ile mi za oferowali! i nie wiem czy ta suma jest dobra czy znajdzie się oferta inna gdzie bedzie może niższa cena i opłacalna niż to co mi teraz proponują.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18417
  • 52662
  • 710

Internet mobilny

@darusia84 zaproponowałem ofertę FLEX, gdzie po aktywacji usługi Unlmted masz nielimitowany internet i 4 karty SIM w cenie 80 zł. To niższa niż to co masz zaproponowane z internetem limitowanym i przywiązanym do lokalizacji. Jeżeli chcesz zostać przy abonamencie, to lepszej oferty nie znajdziesz.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22113
  • 181

Internet mobilny

@darusia84 

We Flex za 80PLN miesięcznie możesz mieć nielimitowany internet zarówno w telefonie jak i w ruterze. Po co zawracać sobie głowę czymkolwiek innym? Podbijam tylko to co już napisał @ketrasaArtur, bo nie jestem pewien czy opis Cię przekonał. No chyba że masz jakieś szczególne wymagania, których Flex nie spełnia. Publiczny IP na przykład albo SMSy po WiFi. Ale nic o tym nie piszesz, więc zakładam że nie.