Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Internet -Przedłuzenie czy nowa umowa ?

ROZWIĄZANE

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Internet -Przedłuzenie czy nowa umowa ?

Witam. Moja umowa na świadczenie usługi internetu stacjonarnego wygasa 30 wrzesnia. Chciałbym by ta usługa była dalej świadczona, jednak na innych warunkach.
Do wyboru mam opcje przedłuzenia umowy lub nowa umowe, bedac zalogowanym lub bedac wylogowywanym.
Bedac zalogowanym po wyborze przedłuzenia umowy jedyna opcja jest by usługa była swiadczona na tych samych warunkach jakie sa obecnie.
Bedac niezalogowanym moge wybrać inne warunki. Przy nowej umowie bedac zalogowanym moge wybrać jedynie internet + tablet jako gadzet, gdy klikam na opcje "stworz własna oferte" pojawia sie pusta strona gdzie moge kliknac jedynie przycisk Dalej, gdy to zrobie pojawia sie bład ze moja sesja wygasła(problem wystepuje na dwoch przegladarkach).
Bedac niezalogowanym ten problem nie wystepuje. 
Najbardziej pasowałaby mi opcja nowej umowy bez zalogowywania.Jednak nie wiem czy nie oznacza to dwóch umów jednoczesnie.
Zadaje to pytanie ponieważ nie chciałbym sytuacji w której po zakonczeniu obecnej umowy zostanie ona przedłuzona na dotychczasowych warunkach, nie chce również doprowadzic do sytuacji w których bede miał dwie umowy na jeden internet stacjonarny.
Jaka opcje powinienem wybrać w mojej sytuacji tak by nie wpakować sie w kłopoty ?

Dodatkowo wraz z obecna umowa mam router FunBox. Chce go równiez miec przy nastepnej umowie,bez koniecznosci odsyłania/wymiany na inny. Zamawiajac  oferte w opcji Wybrany modem powinien zaznaczyc Funbox czy Nie zamawiam?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Internet -Przedłuzenie czy nowa umowa ?

Jeśli masz problemy z zamówieniem, to zadzwoń na infolinię e-sklepu 510700700 lub sprzedażową 801234567.
Z doświadczenia podpowiem, że na przedłużenie jest lepsza oferta, ale musisz się targować i nie płacisz ponownie aktywacji.

Jeśli wybierzesz nową umowę, a nie zrezygnujesz ze starej - to będą dwie.

Jeśli nie chcesz wymieniać sprzętu, musisz wybrać opcję na przedłużenie. Termin wejścia w życie nowych warunków konfigurujesz w zamówieniu: może wejść po zakończeniu starej, ew od nowego cyklu rozliczeniowego (czyli nawet wcześniej).

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Internet -Przedłuzenie czy nowa umowa ?

Jeśli masz problemy z zamówieniem, to zadzwoń na infolinię e-sklepu 510700700 lub sprzedażową 801234567.
Z doświadczenia podpowiem, że na przedłużenie jest lepsza oferta, ale musisz się targować i nie płacisz ponownie aktywacji.

Jeśli wybierzesz nową umowę, a nie zrezygnujesz ze starej - to będą dwie.

Jeśli nie chcesz wymieniać sprzętu, musisz wybrać opcję na przedłużenie. Termin wejścia w życie nowych warunków konfigurujesz w zamówieniu: może wejść po zakończeniu starej, ew od nowego cyklu rozliczeniowego (czyli nawet wcześniej).
Anonim

Nie dotyczy

Internet -Przedłuzenie czy nowa umowa ?

@Pokeminatour aż się dziwię że nikt do Ciebie jeszcze nie zadzwonił z konsultantów z nową ofertą. Najbardziej opłaca się podpisać aneks do umowy na nowych warunkach a sprzęt zostawić ten co masz, chyba że masz jakiś bardzo stary router. Ale na większości 80 mb/s poleci, co w moim odczuciu jest wystarczającą prędkościa dla normalnego użytkownika sieci 🙂 


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Internet -Przedłuzenie czy nowa umowa ?

Witam

Chciałem się dopytać czy udało się Pani uzyskać warunki jak dla nowej umowy, gdyż mam  taka samą sytuacje przy czym moja umowa już się raz przedłużyła na okres 6 m-cy i kończy się dokładnie za 41 dni i musze zdecydować tylko wołałbym tablet niż te rzeczy które są przy przedłużających umowę. Może lepszym rozwiązaniem byłoby rozwiązanie umowy i wzięcie nowej, przy czym u mnie jest bardziej skomplikowana sytuacja, iż posiadam 2 usługi mobilne, jeden nr był brany  w promocji w związku z tą Neostradą ( rabat abonamentu). A teraz pytanie  czy można: podpisać umowę na telefon stacjonarny( teraz mam utrzymanie łącza) 2. rozwiązać umowę na Neostradę 3. umowa na tel. stacjonarny  chyba dalej utrzymała by mi rabat na tel. komórkowym. 4 Podpisać nową umowę na Neostradę.

Proszę o info.

Pozdrawiam

 


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Internet -Przedłuzenie czy nowa umowa ?

Zarówno tu na forum jak i konsultant w salonie potwierdził to ze musze wziąc opcje przedłuzenia umowy, w rozwiazywania umów nie chciało mi sie bawić.
Co do pytania to moge powiedzieć tylko tyle ze z miesiac temu dzwonił do mnie konsultant proponujac przedłuzenia umowy (na dotychczasowych warunkach) i z tabletem w gratisie. w moim przypadku było to jednak nieoplacalne (dotyczasowa opłata za internet wynosiła 59zł obecnie 39zł).Mysle ze warto skontaktowac sie z infolinia, moze obejdzie sie bez zrywania umowy


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Internet -Przedłuzenie czy nowa umowa ?

Skontaktowałem się z infolinią, oferta którą mi zaproponowano to nic innego niż to co mogę sam wziąść na stronie orange, a pan na infolinii powiedział, iż tablet jest tylko dla klientów nowych:(. Myślałem, iż na infolinii faktycznie coś można utargować 😞