Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Internet Domowy 4G/LTE


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 23
  • 32
  • 0

Internet Domowy 4G/LTE

@Misiek62 wiem, że oferta nie jest od dwóch lat aktualizowana i odstaje od konkurencji. Wydaje mi się, że Orange ma inne priorytety jak np. światłowód. Oferty Orange Love LTE nawet nie ma na ich stronie.

Anonim

Nie dotyczy

Internet Domowy 4G/LTE

@mswitaj  chcesz tanio i więcej gb, to Internet Biurowy LTE dla firm, 999gb w cenie zbliżonym, do tej co chcesz 😎

male-srednie-firmy/internet-lte 


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 23
  • 32
  • 0

Internet Domowy 4G/LTE

Chcąc zwiększyć pakiet intenetu dokupiłem Internet Domowy 4G. Dopero po zakupie dwiedzialem się, że nie ma możliwości wykorzystania całego pakietu w ramach wspólnego konta i trzeba zmieniać karty sim w routerze. Jest to dla mnie nie wygoadne, ponieważ router mam trudno dostępnym miejscu na strychu. I mam to robić co miesiąc? Tragedia. Wcześniej miałem Internet Mobilny Optymalny i tam cały pakiet był współny dla konta. Dlaczego nie da się tego zrobić w wyższym pakiecie? Podsumowując oferta Orange jest droga i niewygodna. Chcałem bardzo zostać ale to już kolejny argument za przejściem do innej sieci.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Internet Domowy 4G/LTE

@mswitaj internet domowy 4G LTE ma pakiet 100 GB (zakładając, że zakupiony został internet z pakietem 250 GB) dzielony między numerami abonamentowymi z tego samego konta.