Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Druga sim do Love

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 33
  • 85
  • 1

Druga sim do Love

Witam.

Mam Orange Love optymalny (TV - tel.stacjon. - internet 300) z jedną sim.

Opłacam Orange od paru ładnych lat (umowa bezterminowa).

Czy ktoś ma cierpliwość wyjaśnić mi parę rzeczy...(wracam z długiego pobytu zagranicą)

Po pierwsze mam na smartfonie śmieszne 5 giga. Jak to zwiększyć?

Po drugie - najważniejsze - czy da się w ramach abonamentu dokupić drugą sim. Nie e-sim?

Jakie są koszty?

Wiem, że mógłbym zadzwonić do obsługi, ale boje się, że mogą zrobić mnie w "bambuko".

Wolałbym jakąś poradę od społeczności, żebym miał jakąś wiedzę.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Druga sim do Love

@voytus pakietu GB w tym Lovie nie da się zmienić bez ruszania umowy. Możesz za to dobrać dodatkowa umowę. Za 20 zł miesięcznie dostajesz 50 GB pakietu na konto. Załącza się on po wykorzystaniu GB przypisanych do numeru i jest współdzielony dla wszystkich posiadanych komórek. Nie musisz nawet dobierać do tego fizycznej karty jeśli potrzebujesz można zrobić na e-sim. Oferta ta jest dla umowy na 24 miesiące, jednorazowa aktywacja 20 zł.

 

Na tej samej zasadzie działa Internet podstawowy 10 GB za 10 zł. 

 

Można korzystać też z pakietów: jednorazowych:

  1. 1 GB za 3 zł
  2. 5 GB za 10 zł
  3. 10 GB za 15 zł. 

 

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

12 ODPOW. 12

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52433
  • 701

Druga sim do Love

@voytus jaki abonament masz za kartę SIM  w pakiecie OL i czy chodzi o GB w kraj, czy w roamingu?

Drugą kartę SIM, nie z tym samym numerem, tylko z nowym numerem możesz dokupić, ale nie w OL, tylko w standardowym abonamencie PLAN,  podjętą do tego samego konta co OL oczywiście z uwzględnieniem zniżek z tytułu posiadanego pakietu OL.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Druga sim do Love

1. Przedłużyć umowę na 24 mc i w pakiecie standard dostaniesz 10 GB Internetu + 20 GB do odebrania po zalogowaniu do Mój Orange.
2. Druga karta sim z tym samym numerem ? - Nie ma takiej opcji. Kolejny numer w abonamencie to 30 zł tam jest bez limitu oraz 12 GB +12 GB do odebrania w mój orange.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 33
  • 85
  • 1

Druga sim do Love

5 GB w kraju. Jaki abonament na SIM nie wiem, bo teraz nie mogę wejść na mój profil....

2021-06-08_203632.jpg


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 33
  • 85
  • 1

Druga sim do Love

1. Przedłużyłem już rok temu. Dostałem bezterminową(plus pakiet Polsatu w cenie)

2. NIE z tym samym numerem. To karta dla żony i chciałbym to wszystko rozliczać jedną płatnością w abonamencie który mam - Love.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52433
  • 701

Druga sim do Love

@voytus to teraz możesz przedłużyć na okres oznaczony, czyli 24 m-c z większą ilością GB tak jak sugeruje @Arti_Kn_Pl, co do drugiego numeru, to wybierasz jeden z planów abonamentowych, np: PLAN 40, 50, 60 lub 80 i podpinasz pod konto OL. Zakładam, że numer który chcesz przedłużyć jest zarejestrowany na Ciebie lub dobierasz nowy numer.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 33
  • 85
  • 1

Druga sim do Love

Nie da się inaczej zwiększyć ilości GB?

Bo umowa bezterminowa ma tą przewagę, że mogę ją wymówić w każdej chwili...

A dwa lata to dwa lata uwiązania.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52433
  • 701

Druga sim do Love

@voytus potrzebny jest Tobie internet mobilny, czy internet w telefonie? Jak internet mobilny w terenie, to może warto skorzystać z oferty FLEX, oferta bez okresu zobowiązania, miesięcznie za 25 PLN masz 15 GB. Nie będzie trzeba zmieniać obecnego abonamentu OL.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 33
  • 85
  • 1

Druga sim do Love

Internet w telefonie, bo 5GB to śmiech na sali.

Mobilny mi niepotrzebny. Druga SIM potrzebna mi - jak pisałem - dla żony.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 33
  • 85
  • 1

Druga sim do Love

"potrzebny jest Tobie internet mobilny, czy internet w telefonie?"

Chyba żle się zrozumieliśmy...

Internet mobilny myślałem, że Ci chodzi o modem-router mobilny (u mnie we Włoszech takie są z wykupioną ilością GB).

Chodzi mi o ilość internetu (więcej niż 5GB) na SIM (plan komórkowy Orange Love).

W DOMU  mam światłowód 300 Mb(zwiększę jak wrócę, ale to nieistotne w naszej dyskusji).