Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

7 lat w Orange, przedłużenie internetu mobilnego, warto ?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 16
  • 3
  • 0

7 lat w Orange, przedłużenie internetu mobilnego, warto ?

Witam

 

Dostałem propozycję przedłuzenia umowy na takich warnkach : 

 

60 GB internetu

50 zł miesięcznie 

nowy router Airbox 2 Plus + nowa karta 

Niby za darmo Powerbank ( nie miałem możliwości wybrania czegoś innego )

 

Opłaca się przedłużać umowę ? szukać czegoś lepszego ? Nie wiem czy 3g / LTE będzie u mnie działać bo zawsze byłem na cdma.

 

Mieszkam w miejscowości Leśnictwo, powiat Turecki, gmina Kawęczyn. 

13 ODPOW. 13

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

7 lat w Orange, przedłużenie internetu mobilnego, warto ?

@Tomekk  o kwestiach co się komu bardziej podoba (opłaca) wolę się nie wypowiadać. jeśli chodzi o zasię Orange LTE sprawdź dokładnie lokalizację nadajników w Twojej okolicy na stronie "zasięg" wtedy ocenisz jak daleko masz stację bazową - przekaźnikową...

Anonim

Nie dotyczy

7 lat w Orange, przedłużenie internetu mobilnego, warto ?

Jeśli masz telefon z aktywacją od Orange to włącz sobie tryb pracy sieci na LTE i sprawdź jak jest u Ciebie z zasięgiem. Zrób sobie speedtest na smartfonie. To najlepszy sposób na ocenę jakości sieci w Twoim miejscu zamieszkania. Dla mnie dostałeś dobrą ofertę. Pozdrawiam.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

7 lat w Orange, przedłużenie internetu mobilnego, warto ?

A CDMka Ci służyła?

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 16
  • 3
  • 0

7 lat w Orange, przedłużenie internetu mobilnego, warto ?

Cdmk-a to już chyba przeżytek ? służyła długo ale niestety zbyt dużo tracę na niej pakietów i mam zbyt duży ping. Wypróbuję teraz zasięg 3g, chyba lte u mnie nie działa. Mam 2 tygodnie na wypróbowanie tej oferty, zobaczymy. Na mapie pokazuję mi, że mam zasieg 3g z Orange, ale czy LTE to nie mam pojecia bo pokazuje ze jest wszedzie a coś mi się nie wydaje haha. 

 

Jeśli mówicie, że dostałem dobrą ofertę na te czasy to troche podniosło mnie to na duchu.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

7 lat w Orange, przedłużenie internetu mobilnego, warto ?

Zależy gdzie mieszkasz i do czego korzystasz - ja mam rodzinkę w lesie (dokładniej w leśniczówce), która nie ma innego wyboru niż cdma.
Jeśli to przedłużenie to nie przetestujesz.

Bo dostęp do LTE/3G będziesz miał jak już wejdzie aneks w życie (z nowym okresem rozliczeniowym po zarejestrowaniu podpisania w systemach). A po ostatnich nowelizacjach będzie to po czasie na odstąpienie.

Oferta wygląda fajnie.
Anonim

Nie dotyczy

7 lat w Orange, przedłużenie internetu mobilnego, warto ?

 I jak @Tomekk zdecydowałeś się na coś????


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 16
  • 3
  • 0

7 lat w Orange, przedłużenie internetu mobilnego, warto ?

Tak, już dostarczono mi tą umowę kurierem, mineło parę dni lecz nadal nie mogę sprawdzić nowego internetu ponieważ dostałem złą kartę sim, zamiast HRR 23, dostałem jakieś HRR 10 cokolwiek to znaczy. Mam się udać do salonu Orange i ją wymienić. Lecz czy jeśli nie jestem właścicielm tylko osobą decydującą dostane ją ? Znam nr. abonencki i praktycznie wszystko..  Może wiecie coś na ten temat ? Mrugający mężczyzna


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

7 lat w Orange, przedłużenie internetu mobilnego, warto ?

A skąd masz info?
HLR nie ma znaczenia.
Z tym, że nowa karta będzie działa póki co na cdma.
LTE/3g będzie działac po wejściu aneksu.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 16
  • 3
  • 0

7 lat w Orange, przedłużenie internetu mobilnego, warto ?

W takim razie co jest nie tak, że nie mogą uaktywnić mojej nowej karty ? Już 2 osoby wprowadziły mnie w błąd z działu technicznego. Pani powiedziała mi, że dzwoniła gdzieś do Warszawy i z tym HRR jest problem..  Niedługo minie 2 tyg. i nie będę mogł zwrócic tego interntu jesli nie będzie działać a nawet możliwości przetestowania tego internetu nie mam jak bez aktywnej karty. Może żle zrobiłem przedłużając umowe w Orange. Ta karta nowa niby nie działa w cdma.