Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 8, Poszukiwacz

dostęp do legimi

Nie wiem czy taki pomysł już padł, jeśli tak to przepraszam, ale mam sugestię żeby Orange wprowadził abonament miesięczny na nielimitowany dostęp do zasobów portalu Legimi.pl. Inni operatorzy telekomunikacyjni już na to wpadli i to w cenie niższej niż bezpośrednio na stronie Legimi

10-07-2019 w Pomysły

  • 1

    Otwarty

  • 2

    Realizowany

  • 3

    Zrealizowany

Komentarze
Zespół Nasz Orange

Nie da się ukryć 😀

16-07-2020

Zespół Nasz Orange

Status zmieniony na: Realizowany

Zespół Nasz Orange

Gdyby ktoś chciał więcej przeczytać o tego typu płatnościach, to zachęcam do lektury 📖 Płać z Orange

16-07-2020

Zespół Nasz Orange

Status zmieniony na: Zrealizowany

Poziom 9, Poszukiwacz

Pomysł nie został zrealizowany, bo w przeciwieństwie do sieci Play i T-mobile kwota za abonament jest pełna. Udogodniono tylko formę płatności - zamiast podpinać kartę, można płacić poprzez rachunek Orange. Żadna łaska...

16-07-2020

Poziom 3, Obserwator

Dokładnie @Misiabeta problem nie jest rozwiązany. W innych sieciach abonament za Legimi jest tańszy, a tu dają tylko możliwość opłaty z rachunkiem.

 

Fajnie jakby Orange też dodało taka usługę.

16-07-2020

Zespół Nasz Orange

Przyjęliśmy, że główne założenie pomysłu to wdrożenie płatności (swego rodzaju abonamentu) za usługę w Legimi na rachunku z Orange. A sama informacja o cenie niższej u innych opów w stosunku standardowej oferty Legimi to tylko uwaga, niejako na marginesie.

 

Na koniec dodam, że bądź co bądź jest pewna drobna korzyść z tego, że skorzystamy z Płać z Orange. Bo zamiast 14-dniowego okresu próbnego, otrzymujemy 30-dniowy dostęp do bezpłatnego czytania i słuchania w Legimi 🙂.

17-07-2020

Poziom 9, Poszukiwacz

Korzystam z Legimi od dawna i nie zachęca mnie 30-dniowy okres próbny. Specjalnie zakupiłam kartę T-Mobile, żeby korzystać taniej. A nawet jeśli nie korzystałabym z T-Mobile, to opcja standardowej płatności w Legimi bardziej mi odpowiada niż Płacę z Orange - kwota z karty schodzi automatycznie. Myślę, że autorowi wątku nie o to chodziło. Dalej uważam, że problem nie jest rozwiązany. Użytkownicy sieci Play i T-Mobile mają obniżony abonament na nielimitowany dostęp do ebooków o 20 zł na miesiąc. Więc nie piszcie, że ta opcja to jakaś super sprawa, bo to zakrawa na kpinę...

17-07-2020

Poziom 3, Obserwator

Niestety ten 30 dniiowy okres próbny, to nie jest zbyt duża zachętą, ponieważ nawet teraz można go otrzymać, nie wchodząc w powiązany abonament. 

 

To jest tylko zwrócenie uwagi, że byłoby zainteresowanie usługa i może warto się nad tematem pochylić.

17-07-2020

Poziom 20, Pasjonat

Według mnie rabatu nie powinno być gdyż jego część jest subsydiowana przez sieć, wychodzi wiec na to że drogie abonamenty idą na usługi dodatkowe z których nie wszyscy korzystają .

Jak dla mnie jest to patologia gdzie zrzucić muszą się wszyscy, i ci z gołym abonamentem są najbardziej poszkodowani.

 

03-02-2021