Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiana podpisu

Proponuję, o dodanie opcji ułatwienia wstawiania linków i opisu jak to jest na forum czy PW.

Przechwytywanie1.PNGPrzechwytywanie.PNG

październik w Pomysły

  • 1

    Nowy

  • 2

    Sprawdzany

  • 3

    Zamknięty

Komentarze
Poziom 38, Guru ***

@mabud73: gdzie wyczytałeś, że podpis ma być zlikwidowany? bo tam chodziło o coś innego.

 

A pomysł @Konto usunięte dobry, o ile nie będzie go na mobile, jedynie na PC.

październik

Poziom 38, Guru ***

Ale temat zamknięty, to chyba nie będzie realizowane? Bo jak dla mnie likwidacja stopki to zupełnie nietrafiony pomysł.

październik

Poziom 31, Ekspert

Zamknięty ale z info od Artura że realizowany przy okazji innych zmian...treść dyskusji w pomyśle...w sumie to nie wiadomo do końca co będzie ze stopką...

październik

@mabud73jak nie będzie stopki to nie będzie się reklamować. 

Przechwytywanie.PNG

październik

Poziom 38, Guru ***

To się coś innego wymyśli 😛

październik

Może Orange o to chodzi na likwidacje stopki na NO bo może generuje jakieś błędy, ale na innych forach są bardziej rozbudowane.

Przechwytywanie.PNG

październik

Poziom 38, Guru ***

Dla mnie likwidacja stopki może mieć jeden cel: żeby niektórzy czytający nie mieli problemu z rozróżnieniem treści odpowiedzi (postu) ze stopką.

 

Ale i tak nie będę ukrywał, że będę "ręczne" stopki czasem robił Emotikon: Język

październik

Pracuję w Orange

To prawda, że mocno zastanawiamy się nad tą stopką i właśnie dlatego, że zmniejsza ona czytelność - rozważamy jej przeniesienie do profilu - aby każdy mógł bardzo rozbudowywać swój własny profil, albo wymusić stosowanie takiego samego formatowania u wszystkich, które będzie wyraźnie odróżniało się od formatowania treści komentarzy. Ma sens?

 

październik

Poziom 28, Specjalista

Za poradą @Konto usunięte, pokusiłem się o dodanie podpisu i nie ukrywam, że miło by było dodać jakąś formę graficznego wyrażenia podziękowania komuś, kto nie ma oporów przy oznaczaniu rozwiązań. Nie wszyscy zaglądają do profili, bo liczy się tu i teraz, byleby osoba mająca jakiś problem, dostała darmowe wsparcie. Bo jak życie znam, wszystko co płatne, czy to w necie, czy poprzez telefoniczne "ściąganie" złotówek z konta, kojarzone jest źle.

październik

Pracuję w Orange

Status zmieniony na: Sprawdzany

Pracuję w Orange

Status zmieniony na: Zamknięty

Użytkownikom, którzy odwiedzają forum na co dzień stopki nie przeszkadzają, bo są tak z nimi oswojeniu, że nawet ich nie zauważają, ale większość osób, które odwiedza forum nie jest zbyt dobrze zaznajomiona z takimi portalami i informacje, które otrzymują powinny być jak najbardziej czytelne.

Niestety różnokolorowe stopki, z różnymi fontami i obrazkami - bardzo przeszkadzają w czytelności odpowiedzi dla "przeciętnego Kowalskiego", więc ze względu na Wasze głosy, mówiące o tym, że stopka jest fajna i przydatna - nie zlikwidujemy jej, ale ujednolicimy formatowanie, aby było inne niż "zwykła treść" i nie przeszkadzało w jej czytaniu, więc nie planujemy dodawania opcji formatowania jak w wiadomościach.

styczeń