Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiana podpisu

Proponuję, o dodanie opcji ułatwienia wstawiania linków i opisu jak to jest na forum czy PW.

Przechwytywanie1.PNGPrzechwytywanie.PNG

październik w Pomysły

  • 1

    Nowy

  • 2

    Sprawdzany

  • 3

    Zamknięty

Komentarze
Poziom 36, Guru

@mabud73: gdzie wyczytałeś, że podpis ma być zlikwidowany? bo tam chodziło o coś innego.

 

A pomysł @Konto usunięte dobry, o ile nie będzie go na mobile, jedynie na PC.

październik

Poziom 36, Guru

Ale temat zamknięty, to chyba nie będzie realizowane? Bo jak dla mnie likwidacja stopki to zupełnie nietrafiony pomysł.

październik

Poziom 31, Ekspert

Zamknięty ale z info od Artura że realizowany przy okazji innych zmian...treść dyskusji w pomyśle...w sumie to nie wiadomo do końca co będzie ze stopką...

październik

@mabud73jak nie będzie stopki to nie będzie się reklamować. 

Przechwytywanie.PNG

październik

Poziom 36, Guru

To się coś innego wymyśli 😛

październik

Może Orange o to chodzi na likwidacje stopki na NO bo może generuje jakieś błędy, ale na innych forach są bardziej rozbudowane.

Przechwytywanie.PNG

październik

Poziom 36, Guru

Dla mnie likwidacja stopki może mieć jeden cel: żeby niektórzy czytający nie mieli problemu z rozróżnieniem treści odpowiedzi (postu) ze stopką.

 

Ale i tak nie będę ukrywał, że będę "ręczne" stopki czasem robił Emotikon: Język

październik

Zespół Nasz Orange

To prawda, że mocno zastanawiamy się nad tą stopką i właśnie dlatego, że zmniejsza ona czytelność - rozważamy jej przeniesienie do profilu - aby każdy mógł bardzo rozbudowywać swój własny profil, albo wymusić stosowanie takiego samego formatowania u wszystkich, które będzie wyraźnie odróżniało się od formatowania treści komentarzy. Ma sens?

 

październik

Poziom 27, Specjalista

Za poradą @Konto usunięte, pokusiłem się o dodanie podpisu i nie ukrywam, że miło by było dodać jakąś formę graficznego wyrażenia podziękowania komuś, kto nie ma oporów przy oznaczaniu rozwiązań. Nie wszyscy zaglądają do profili, bo liczy się tu i teraz, byleby osoba mająca jakiś problem, dostała darmowe wsparcie. Bo jak życie znam, wszystko co płatne, czy to w necie, czy poprzez telefoniczne "ściąganie" złotówek z konta, kojarzone jest źle.

październik

Zespół Nasz Orange

Status zmieniony na: Sprawdzany

Zespół Nasz Orange

Status zmieniony na: Zamknięty

Użytkownikom, którzy odwiedzają forum na co dzień stopki nie przeszkadzają, bo są tak z nimi oswojeniu, że nawet ich nie zauważają, ale większość osób, które odwiedza forum nie jest zbyt dobrze zaznajomiona z takimi portalami i informacje, które otrzymują powinny być jak najbardziej czytelne.

Niestety różnokolorowe stopki, z różnymi fontami i obrazkami - bardzo przeszkadzają w czytelności odpowiedzi dla "przeciętnego Kowalskiego", więc ze względu na Wasze głosy, mówiące o tym, że stopka jest fajna i przydatna - nie zlikwidujemy jej, ale ujednolicimy formatowanie, aby było inne niż "zwykła treść" i nie przeszkadzało w jej czytaniu, więc nie planujemy dodawania opcji formatowania jak w wiadomościach.

styczeń