Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 40, Guru *****

Zmiana dnia pobierania opłaty - Flex

Przydałaby się opcja na zmianę dnia pobierania płatności we Flex.

sierpień w Pomysły

  • 1

    Otwarty

  • 2

    Realizowany

  • 3

    Zrealizowany

Komentarze
Pracuję w Orange

Pomysł jest dość interesujący i z chęcią bym zagłosował na tak. Tylko problem by wystąpił jeśli dzień nowej daty wypadałby przed końcem już zakupionego okresu. Pewnie aby unikać takich sytuacji, nie spotkałem się z możliwością zmiany daty subskrypcji w usługach takich jak Netflix, Spotify itp.

 

Bo w pozostałych przypadkach można byłoby pobrać opłatę za dodatkowy okres i od razu zmienić datę pobrania opłaty. Myślę, ze to dobry pomysł pod zbliżające się AMA :cathappy:

sierpień

Poziom 40, Guru *****

Pomysł już występuje w niektórych subskrypcjach: można po kontakcie z supportem raz wydłużyć lub skrócić okres. Sytuacja możliwa raz na dane konto lub daną kartę płatniczą. To oczywiście nie wyeliminuje wszystkich fraudów ale można pomyśleć.

sierpień

Pracuję w Orange

To tego nawet nie wiedziałe - nigdy nie musiałem skorzystać. Korzystałem juz z HBO GO (gdyby się nie cięło, to bym nadal korzystał), Amazon Prime Videos (osobiście uważam którego nie chciałbym mieć, nawet jakby dopłacali), Netflix (korzystam regularnie), Spotify (korzystam regularnie), Tidala, Wimpa i Deezera (uważam je za znacznie słabsze od Spotify), a także kilku innych mniejszych serwisów subskrypcyjnych (nie tylko do tresci audiowizualnych) i nigdy nie widziałem takiej opcji właśnie bezpośrednio.

 

Ale przez kontakt z obsługą mógłby to by być nawet bardzo dobry pomysł. Zwróć uwagę na ten pomysł podczas AMA, a ja popieram go - może się przydać :cathappy:

Choć osobiście uważam, że powrót do ofert orange też by się przydał.

sierpień

Poziom 32, Ekspert

Może być. Zagłosowałem.

październik

Poziom 40, Guru *****

@Jarek netflix niedawno udostępnił taką opcję:

 

nf.PNG

miesiąc temu

Pracuję w Orange

Całkiem fajne :cathappy:

Dzięki za info :cathappy:

miesiąc temu