Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 27, Specjalista

Uproszczenie przechodzenia z NO https://nasz.orange.pl/ na konto MO

Klikasz w zakładkę Obsługa i jesteś na stronie obsługi klienta indywidualnego (w moim przypadku). Tam jest jedna z pięciu zakładek-Zarządzanie kontem. Klikasz w nią i dopiero pojawiają się funkcje konta głównego. Bywa i tak (rzadko), że w czasie sesji na NO, to przekierowanie zmusza do ponownego zalogowania się. Aby powrócić z konta MO na forum, zakładka Obsługa nie ma funkcji Forum. Dopiero jak klikasz w ikonkę kwadratu orange, widzisz cztery zakładki, w tym m.in. Obsługa, po rozwinięciu której widzisz m.in. Forum. Klikasz i dopiero wskakuje sesja NO. Proces dosyć długi, chociaż dla cierpliwych i wtajemniczonych w niuanse, nie nastręcza problemów. Jednakże dla "nie obcykanych" już tak. Z pozycji zakładki na NO > Mój Orange kieruje do nowej karty - Zaloguj się do Mój Orange (wejdź do Mój Orange). Ewentualnie klikasz w ikonkę kwadratu orange i jesteś na koncie z sesją. Klikanie w funkcje zmusza do logowania, tylko Forum kieruje z powrotem na NO. Wylogowanie z obu kart (już NO) daje efekt jednej z grafiką NO i druga z białym tłem. Ale to już nie moja broszka. Nie testowałem z aplikacji, bo jej nie posiadam.

2017-09-13 (1).png2017-09-13(2).pngwylogowanie z kart NO.PNG

wrzesień w Pomysły

  • 1

    Nowy

  • 2

    Zamknięty

Komentarze
Poziom 37, Guru **

Jestem za pomysłem, ale rozważyłbym zaczekanie z realizacją - aż może będzie wspólne konto do NO, MO i innych serwisów Orange w Polsce.

wrzesień

Tez jestem za tym  pomysłem.

wrzesień

Poziom 21, Pasjonat

Również ujednoliciłbym logowanie i zakładki. Problemów w MO jest więcej jak np. problem z ładowaniem się listy telefonów i opcji niezależnie od przeglądarki, ale to temat o NO. Emotikon: Szczęśliwy

wrzesień

Zespół Nasz Orange

Status zmieniony na: Zamknięty

Zespół Nasz Orange

Póki co - zamykamy, bo to niestety sprawy znacznie wykraczające poza Nasz Orange. Menu górne i dolne już niedługo będą spójne dla całego serwisu orange.pl. Logowania nie możemy uspójnić ze względu na prace nad łączeniem starego i nowego konta Mój Orange. Podsumowując: rozumiemy potrzeby i zgadzamy się z nimi, małymi krokami postaramy się je osiągnąć wraz z rozwojem reszty portalu.

listopad