Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
 • Nasz Orange
 • /
 • Pomysły
 • /
 • Równouprawnienie do wyboru oferty między satelitarnej a IPTV lub zrobić równą ofertę kanałową
Poziom 30, Ekspert

Równouprawnienie do wyboru oferty między satelitarnej a IPTV lub zrobić równą ofertę kanałową

Dać równouprawnienie do wyboru oferty między satelitarnej a IPTV lub zrobić równą ofertę kanałową jak na satelicie. 500 stacji na iptv tych samych 500 by nie było, że ktoś płaci tyle samo a ma więcej.

wtorek w Pomysły

 • 1

  Otwarty

 • 2

  Realizowany

 • 3

  Zrealizowany

Komentarze
Poziom 37, Guru **

@Citi2017 uważam za mało realne ujednolicenie ilości kanałów między ofertą satelitarną a IPTV. Częstotliwości, jak i pojemności transponderów są ograniczone i na pewno na siatce będzie mniej kanałów niż w technologii światłowodowej.

środa

Poziom 36, Guru *

Na czym ma polegać "równouprawnienie"? Jeśli tylko na ilości dostępnych kanałów, to raczej niewykonalne. Jeśli natomiast chodzi o wybór klienta, czy chce telewizję satelitarną czy kablową... to tak jak w każdym pomyśle mającym na celu danie prawa wyboru klientowi, popieram. Na tę chwilę nie głosuję.

środa

Poziom 27, Specjalista

To jest jakaś obsesja. Orange przecież przestał świadczyć usługę TV SAT. Deleguje to do innej firmy. Jak komuś potrzebna TV SAT to nikt mu nie broni zupełnie niezależnie podpisać umowę z tą samą (albo inną) firmą. Oczywiście zaraz pojawią się argumenty finansowe, ale jak się okazuje te też nie są aż tak oczywiste: przy bogatszych pakietach dwie umowy są bardziej opłacalne. Moim zdaniem to raczej dojdzie do kompletnej dysocjacji tych ofert, a nie do ich ujednolicenia. Zupełnie nic mnie nie przekonuje do tego pomysłu @Citi2017 .

Apropos liczby kanałów w ofercie IP TV i na satelicie, to każde medium ma swoje technologiczne ograniczenia ale póki co nie wydaje mi się żeby praktycznie dostępna liczba kanałów w ramach którejkolwiek technologii była z tego powodu ograniczona. Na SAT też jest mnóstwo kanałów @ketrasaArtur , a zawsze można zainwestować w anteny odbierające sygnał z innych pozycji satelitarnych jeśli na HotBird jest dla kogoś za mało.

 

środa

Poziom 37, Guru **

@j131 zgadza się, że można inne pozycje SAT ustawić, aby poszeżyć ofertę. Mi bardziej chodziło, że ilość kanałów łatwiej powiększyć w IP TV, niż na satelicie z pozycji, gdzie jest dostępna oferta polskich platform.

 

Lista polskich kanałów dostępnych z satelit:

https://pl.kingofsat.net/find2.php?pos=&cl=pol&num_pays=&num_genre=&num_crypt=&num_standard=&ordre=freq

czwartek