Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Pracuję w Orange

Orange Ekspert - jak szukać pomocy w społeczności Nasz Orange?

To aby zapoczątkować nową kategorię pomysłów – Filmy Orange Ekspert – zgłaszam pomysł, aby stworzyć film, w którym Orange Ekspert ze smartfonem w ręku wyjaśnia jak szukać odpowiedzi w Nasz Orange, gdzie zadawać pytania, jak dyskutować i dlaczego tak ważne jest, aby oznaczyć prawidłowe rozwiązanie w założonym przez siebie temacie.

 

Co prawda mamy już film prezentujący społeczność, ale może taki instruktażowy przydałby się nowym użytkownikom? Co o tym myślicie? Potrzebne to czy niezbyt?

 

Jeśli Waszym zdaniem potrzebne to głosujcie. Jeśli macie pomysł jak to rozwinąć to napiszcie w komentarzach poniżej, a jeśli macie pomysł na zupełnie inny temat filmu Orange Ekspert – wybierzcie Dodaj pomysł i skorzystajcie z nowej kategorii Filmy Orange Ekspert. Hawk! Emotikon: Szczęśliwy

listopada 2017 w Pomysły

  • 1

    Otwarty

  • 2

    Zamknięty

Komentarze
Poziom 29, Specjalista

@Artur, rozumiem dosłownie: ze smartfonem, czyli mówi i pokazuje na nim z pozycji aplikacji, tak? Czy może pokazuje w dwóch odzielnych filmach instruktażowych, a więc osobny z poruszaniem się na stacjonarce, a osobny dla mobilnych z aplikacją. No i podpowiedź z mojej strony, czyli: pod warunkiem, że to ostateczny kształt menu i zakładek z przyciskami na forum NO.

listopada 2017

Poziom 35, Ekspert

Jestem za, @burebusek  ale z Ciebie fantasta... nigdzie nie ma ostatecznego kształtu aplikacji Emotikon: Mrugający więc i Nasze Forum nie jest "skończone", ale jeśli dobrze zrozumiałem opis @Artura ma to być film instruktażowy ale raczej  o wymowie promocyjnej, żeby zachęcić klientów Orange do szukania pomocy tutaj, oraz aby skłonić do oznaczania "rozwiązań". Tu nawiążę do oczekiwań jakie mam do "wyszukiwarki NO"... gdzieś pisałem o pozycjonowaniu wyników... w jednym z  punktów proponowałem aby indeksowanie dawało priorytet tematom z rozwiązaniami. 

listopada 2017

Poziom 29, Specjalista

@Misiek62, co do formy zachęty, pełna zgoda. Jednak "pilot wycieczki" po NO powinien też mieć gwarancję, że wszystkie dane są aktualne. W przeciwnym razie, filmik mylący, powinien zniknąć.

listopada 2017

Poziom 35, Ekspert

@burebusek pełna zgoda,  nieaktualne treści powinno się wycofać. 

listopada 2017

Pracuję w Orange

Status zmieniony na: Zamknięty

Zamykanie własnych pomysłów to niewdzięczne zadanie Emotikon: Mrugający Jak słusznie zwróciliście uwagę - nie ma sensu robienie takiego filmu, jeśli miałby pokazywać co innego niż jest na stronie. W ogólnym filmie promocyjnym jeszcze nie jest to szczególnie mylące, ale w animacji krok po kroku już mogłoby być. Na początku roku planujemy sporo aktualizacji wizualno-funkcjonalnych w Nasz Orange, więc do tematu animacji pokazującej jak najlepiej korzystać z forum wrócimy po wprowadzeniu zmian.

grudnia 2017

Poziom 35, Ekspert