Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 19, Pasjonat

Korzystanie z puli 30 SMSów/ 5MMSów multibox także na telefonie

Co miesiąc otrzymujemy pulę 30 bezpłatnych SMSów i 5 MMSów do wszystkich sieci z multiboxa. Idealnie byłoby, gdyby ta pula była też do wykorzystania przez telefon. Mam nadzieję, że Orange wprowadzi taką innowacje i będziemy mogli z telefonu też wysyłać darmowe SMS, MMS w ramach puli multiboxa.

czerwiec w Pomysły

  • 1

    Otwarty

  • 2

    Realizowany

  • 3

    Zrealizowany

Komentarze
Poziom 36, Guru *

Wizerunkowo Orange zyskałoby u jakiejś grupy klientów, którzy wiedzą, że takie pakiety przysługują do Multiboxa... Emotikon: Szczęśliwy 

 

więc poprę.

czerwiec

Poziom 23, Pasjonat

No to ja również poprę pomysł @Sandrusi Emotikon: Szczęśliwy

czerwiec

Poziom 40, Guru *****

W czym jest problem? Nie można uruchomić multiboxa na telefonie?

czerwiec

Poziom 36, Guru *

@Piotrekk85  Może nie w każdym się da  Emotikon: Mrugający  nie wszyscy używają smartfona.

czerwiec

Poziom 19, Pasjonat

@Piotrekk85mi chodzi o sytuację, kiedy wysyłam standardowo SMSa czy MMSa z telefonu bezpłatnie w ramach puli Multiboxa, chce by dano nam możliwość wykorzystywania tej puli na przemian przez www lub standardowo z karty Sim.

czerwiec

Poziom 26, Specjalista

Można by było SMS-y z MultiBoxa włączyć do aplikacji Mój Orange i wysyłać z poziomu aplikacji. Podoba mi się te rozwiązanie i popieram.

październik

Poziom 19, Pasjonat

@ketrasa  też może tak być, jednak wolałabym zwyczajnie wysyłać SMSa lub MMSa i żeby to szło z przysługującej puli multiboxa, bo i tak obecnie wykorzystuje ten limit co miesiąc wysyłając głównie SMSy zagraniczne z laptopa, jednakże ze smartfona byłoby wygodniej Emotikon: Mrugający wątpię, że wprowadzą tę innowacje w dobie cięć i oszczędności prepaid, ale nadzieja jest...

październik

Poziom 26, Specjalista

To mi się podoba w tych SMS-ach SMS-ach z Multiboxu, że można wysyłać za granicę bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Nie wiem, czy w tej chwili jest dalej ta opcja, ale można było za niewielką dodatkową opłatą zwiększyć ilosć wysyłanych SMS-ów z Multibox-a. Chyba były dwie opcje.

październik

Poziom 19, Pasjonat

@ketrasatak jest dalej możliwość dokupienia paczki wiadomości, jak wykorzystasz pulę 30 i chcesz wysłać kolejną to pojawia się monit, że nie masz puli i jest komenda SMS Premium jak można dokupić pulę.

październik

Poziom 40, Guru *****

Niedługo ceny smsów międzynarodowych do UE będą tańsze od smsów krajowych. Czy ten pomysł będzie potrzebny za 30 sms?

październik

Poziom 19, Pasjonat

@Piotrekk85tak będzie ten pomysł nadal potrzebny. Zawsze notorycznie negujesz pomysły proKlienckie Pracowniku Orange.

październik

Poziom 40, Guru *****

Widać, że niektórym brak kindersztuby, bo gdy kończą się argumenty zaczyna się hejt i przypisywanie innym nieprawdziwych rzeczy.

 

Obecnie koszt 30 SMS do UE to ok 9 zł. Koszty wdrożenia są większe niż zyski. Rozumiem, że chcesz by wszystkie oferty odpowiednio podrożały by było wszystko za free. To tak nie działa. Łatwo rzucać hasła by było taniej - ale to nie jest proklienckie. Już pewna firma spóźnia się z publikowaniem sprawozdania za trzeci kwartał bo ledwo wiąże koniec z końcem. A przy masowej awarii - nawet nie ma rezerwy finansowej na naprawę. Więc płaćmy tylko taniej, ale jak jutro nic nie będzie działać - to wszyscy będą super szczęśliwi. To jest cena nolimit za 10 zł za miesiąc.

październik

Poziom 26, Specjalista

Tak, trzeba wypracować jakiś kompromis. Pomysł jest, lecz na realizację też potrzebne są fundusze. Poza tym usługa jeżeli nawet jest korzystna dla klienta, musi również przynosić zysk dla firmy.

październik