Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 24, Specjalista

Korekta "koła postępu"

Na wyżsych poziomach o "awansie" decydują rozwiązania, a "koło postępu" cały czas wyświetla 100%.

20191231_150213.png

 

Proponuję, aby w momencie gdy do następnego poziomu brakuje nam np. 9 rozwiązań z 10, na kole postępu będzie wyświetlało się 10%, 8 rozwiązań z 10 to 20% itd. Myślę, że takie rozwiązanie będzie bardzo czytelne.

grudzień w Pomysły

  • 1

    Otwarty

  • 2

    Realizowany

  • 3

    Zrealizowany

Komentarze
Poziom 32, Ekspert

Co mi tam, jak chcesz, to masz. Zagłosowałem Emotikon: Mrugający

grudzień

Nie dotyczy

@byczyn_86 , w zamyśle autora(ów) zapewne było coś innego, bo o ile dobrze pamiętam, z wczytywaniem dawniej był problem. Koło się zawieszało, a jak zostało wszystko poprawnie załadowane, był podgląd profilowy w 100%. Może się mylę i ktoś z zaplecza się wypowie?

grudzień

Poziom 20, Pasjonat

Procentowy wskaźnik odnosi się do wymaganych punktów, rozwiązania są pokazywane osobno, nie widzę błędów we wskazaniach vs profil, zresztą to zabawa, chyba na poważnie tego nie traktujecie 😉

grudzień

Poziom 36, Guru *

Opis, wyjaśnienie @bogdan_47  odnosi się do tego co widać i jest trafne. Co do pomysłu, poprę go, ze wskazaniem na potrzebę równomiernego rozłożenia akcentów... skoro "punkty" mają swoje "koło postępu" to niech coś analogicznego - bardziej zauważalnego, obrazuje stan zaliczonych użytkownikowi "rozwiązań".

styczeń

Poziom 25, Specjalista

Masz 100% punktów, ale żeby wszedł kolejny poziom, potrzebujesz jeszcze jednego rozwiązania. Samo pisanie postów i lajki nie dają poziomu. Według mnie to jest czytane. Mogliby to tylko trochę lepiej opisać.

styczeń

Poziom 24, Specjalista

Zdjecie jest przykladowe. Chodzi mi o sposob prezentacji kpla postepu na wyzszych poziomach, zeby nie pokazywalo caly czas 100%

styczeń

Poziom 35, Ekspert

@byczyn_86  będą modernizacje NO, może to zmienią, choć im więcej modyfikacji na forum, tym potem więcej bugów, ja bym jednak był za tym co jest obecnie, działa prawidłowo i jest czytelne, więc co jeszcze wymagać, chyba że scalić ilość punktów z rozwiązaniami, ale wtedy nie będziesz wiedzieć ile czego ci brakuje, do kolejnego poziomu.

styczeń