Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 30, Ekspert

Data i godzina najnowszych rozwiązań na stronie głównej

Brakuje klarowności w zamieszczanych trzech rozwiązaniach, a co za tym idzie, także budzi wątpliwości co do wpływu na rankingi w danym miesiącu. Owszem, po najechaniu i rozwinięciu tematu, można pokumać intencje, ale czy nie warto "położyć wszystkich rąk na pokład"? Oto najświeższy przykład:

najnowsze.JPG

lutego 2018 w Pomysły

  • 1

    Otwarty

  • 2

    Realizowany

  • 3

    Zrealizowany

Komentarze
Nie dotyczy

Jak jesteś zalogowany to jest to nie widoczne po prawej stronie wiec jakiś jest błąd oczywiście glos oddany ale nie widoczny.

4.PNG

lutego 2018

Poziom 30, Ekspert

@Konto usunięte, wywołałem kogo trzeba do tablicy, ale w innym pomyśle ten sam problem. W dodatku, chciałem dodać komentarz i wywaliło połączenie...wstecz, przywróciło.

lutego 2018

Nie dotyczy

Czy masz tak zaznaczone jak ?23.PNG

 

 

lutego 2018

Poziom 30, Ekspert

@Konto usunięte, mam jak Ty i skrajne (góra, dół). Czy to ma związek, skoro bezwzględna data jest zaznaczona?

lutego 2018

Nie dotyczy

@burebusekJak zmienisz jak poniżej będzie widoczne ale przy poście z odpowiedzią nie będzie daty i godziny coś za coś Emotikon: Smutny

Przechwytywanie.PNG

lutego 2018

Poziom 30, Ekspert

@Konto usunięte, widzisz? Jak walczę o ukrócenie tych wszystkich "udogodnień", to albo brak zrozumienia, albo niechęć do zmian. Chociaż @Artur wspomniał mi kiedyś, że się za to zabiorą. Właśnie ta dowolność (coś za coś) powoduje mętlikEmotikon: Język Nie wystarczyłoby domyślnie? Zaraz to sprawdzę, bo jakoś do tej pory nie miałem problemów. Daty były wszędzie, albo intuicyjnie po najechaniu myszką.

lutego 2018

Nie dotyczy

@burebusekWiem o co ci chodzi ale jak patrzę ile jest błędów na stronie jak tutaj od kiedy TV Samsung jest telefonem Emotikon: Wściekły   

lutego 2018

Pracuję w Orange

 To chyba był jakiś chwilowy błąd. U mnie jest ok, @burebusek, pomysł mamy zamknąć czy dotyczy czegoś innego?

 

Zrzut ekranu 2018-02-05 o 17.33.09.png

lutego 2018

Zespół Nasz Orange

Hm... Ja tu widzę dwie rzeczy pokazujące pewną niekonsekwencję:

1) dla tych, którzy mają zaznaczoną opcję 'Daty bezwzględne', mimo wszystko na stronie głównej nadal pokazują się 'daty względne' │[edit]: widzę, że ta sytuacja dot. również Pomysłów (daty samych pomysłów i komentarzy do nich)

2) również dla tej grupy użytkowników co powyżej na stronie głównej w sekcji 'Najnowsze rozwiązania' w ogóle nie widać dat (inaczej niż w pozostałych sekcjach)

 

Głoś oddaję za ujednoliceniem tych dwóch obszarów.

W wolnej chwili @burebusek poszukaj tego Pomysłu, o którym wspomniałeś tutaj: "wywołałem kogo trzeba do tablicy, ale w innym pomyśle ten sam problem" Szczęśliwy robot.

 

PS: uwagę o tym, że mimo najszczerszych chęci taki sprzęt jak Samsung 55" UHD Smart TV MU6102 nie jest smartfonem... Emotikon: Bardzo szczęśliwyEmotikon: Język przekażę do twórców portalu sprzedażowego ;-)

lutego 2018

Poziom 30, Ekspert

@Wiktor, ja już się pogubiłem w tych pomysłach, bo na priv z @Arturem to roztrząsaliśmy. Problem jest jednak szerszego kalibru, bo dotyka całej materii ustawień profilowych. Albo zrobić ujednolicenie do domyślnych, albo wyrzucić te, które są coś za coś, jak wspomniał @Konto usunięte. 

lutego 2018