Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 9, Poszukiwacz

Certyfikacja telefonów Google Pixel 5,6 VoWifi i VoLTE

Dzień dobry,

 

Zwracam się z prośbą o certyfikacje telefonów Google do usług VoWifi i VoLTE lub stworzenie aplikacji, która zapewni kompatybilność z usługami Orange i funkcjami telefonów. Wiele marek spoza kluczowych posiada te  funkcjonalności a niestety nie można z nich korzystać.

 

Chętnie włączę się w testy.

 

listopad w Pomysły

  • 1

    Otwarty

  • 2

    Duplikat

Komentarze
Poziom 4, Obserwator

Taaaa, pomysł "wisi" od 2019 roku 🙂 Może przy okazji Pixel 6 w końcu się doczekamy...

https://nasz.orange.pl/t5/Pomys%C5%82y/VoLTE-i-WiFi-Calling-dla-rodziny-Google-Pixel/idi-p/130487

listopad

Poziom 9, Poszukiwacz

Zobaczymy - na pewno by się przydało coś z tym zrobić :). Próbować trzeba.

listopad

Poziom 36, Guru *

Popieram wszystkie pomysły, jeżeli chodzi o certyfikację telefonów, tych czy innych marek/modeli 👍

listopad

Poziom 37, Guru **

Ciekawe, czy pomysł nie będzie zdublowany?

Popieram.

listopad

Zespół Nasz Orange

Faktycznie @kamilmm, ten pomysł jest powieleniem tego - VoLTE i WiFi Calling dla rodziny Google Pixel. Żeby nie robić z nim zamieszania, to tutaj dodam status informujący o duplikacje... A oczywiście wszystkich użytkowników, którzy tutaj zagłosowali, zapraszam do oddania głosu na pierwotny pomysł.

 

Dziękuję wszystkim za wyrażone opinie 👍

listopad

Zespół Nasz Orange

Status zmieniony na: Duplikat

Poziom 9, Poszukiwacz

Cześć,

 

generalnie @Wiktor moją propozycję proponuję aby rozszerzyć też na inne marki. Może da się ten proces jakoś usprawnić aby np. telefony POCO też włączyć w ten temat? 

 

Osobiście nie traktowałbym jako duplikatu, ale jednak głos osoby czytającej też inne posty. Temat jest dość nieszczęśliwie sformułowany, ponieważ aktualnie używam telefonu Pixel 5 i na nim mi najbardziej zależy, ale może ten proces można uprościć do "ręcznego" dodawania parametrów - podobnie jak kiedyś ustawiało się dane MMS czy GPRS. Jaka jest Wasza opinia?

listopad

Zespół Nasz Orange

hej @kamilmm w zasadzie odpowiedni Pomysł już jest - https://nasz.orange.pl/t5/Pomys%C5%82y/Certyfikacja-VoLTE-i-VoWiFI/idi-p/286864

 

Ten i podobne pomysły są przekazywane do ekspertów, którzy zajmują się daną działką. Gdy tylko otrzymamy odpowiedź, czy informacje, to wtedy uaktualnimy status.
Dodam jednak, że lista telefonów cały czas się poszerza.

listopad

Poziom 9, Poszukiwacz

Cześć,

 

@Wiktor - oczywiście - nie neguję i cieszę się, że rozwijacie się. Dla mnie ważne, żeby tylko pomysł został uwzględniony.

listopad

Poziom 12, Recenzent

Raczej nic się w tej materii nie zmieni. utworzyłem zgłoszenie do supportu, o certyfikacje dla danego urządzenia- dostałem odpowiedź po 7 dniach "kopiuj/wklej" ,ze urządzenie nie jest obecnie wspierane i elo. Nie ważne, ze pozostałe 3 sieci normalnie je wspierają bez niczego.

listopad

Poziom 9, Poszukiwacz

Dziękuję. Właśnie trochę nie rozumiem idei duplikowania tematów, skoro wątki się powtarzają, Klienci wnioskują o dodanie, a tu ssie nic nie dzieje - miła by była deklaracja nawet czy możliwe a może wcale nie możliwe.. Generalnie ze swojego telefonu jestem strasznie zadowolony ale przeszkadza mi z drugiej strony kwestia braku WiFi calling.

listopad