Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
 • Nasz Orange
 • /
 • Pomysły
 • /
 • Brak możliwości dodawania komentarzy, jeśli wątek ma rozwiązanie.
Pracuję w Orange

Brak możliwości dodawania komentarzy, jeśli wątek ma rozwiązanie.

Uważam, że w sytuacji kiedy dany wątek ma oznaczone rozwiązanie to powinna być zablokowana możliwość dodawania kolejnych komentarzy.

 

Wydaje mi się, że lepszym rozwiązaniem jest tworzenie nowego wątku.W wielu przypadkach w wątkach z rozwiązaniem toczy się niepotrzebna dyskusja, która może wprowadzić w konsternację osobę, która zadała pytanie. Ponadto poruszane są nowe tematy i rozwiązanie jest inne. Zupełnie nie związane z danym wątkiem.

 

Pozdrawiam

S.

15-01-2020 w Pomysły

 • 1

  Otwarty

 • 2

  Realizowany

 • 3

  Zrealizowany

Komentarze
Zespół Nasz Orange

Tego typu przypadki są przez nas "wyłapywane" - jeżeli w wątku pojawi się rozwiązanie - zawsze można jeszcze coś dopowiedzieć nie rujnując i nie zasłaniając odpowiedzi oznaczonej jako rozwiązanie. Jeżeli nie dotyczy tematu (nie wnosi nic) - to wówczas poddajemy takie wpisy aktom moderacji Szczęśliwa kobieta

15-01-2020

Nie dotyczy

@sebaswiderski  też jestem za zamykaniem rozwiązanych tematów, akcent na tasiemcowe, ciągnięcie w nich dyskusji bałagan robi.

15-01-2020

Nie dotyczy

Też jestem za ukróceniem tego. Niepotrzebny galimatias, skoro autor tematu dał komuś rozwiązanie. Coś na wzór AMY. 

15-01-2020

Poziom 40, Guru *****

Podstawowym argumentem przeciw jest to, że informacja o zamknięciu wątku nie jest widoczna. Ale ostatnio tyle wątków było już pozamykanych.... Więc może czas na zmiany...

15-01-2020

Nie dotyczy

A co jak w temacie  jest dyskusja i jakaś osoba kliknie pomylkowo funkcje oznacz rozwiązanie to co temat zostaje zamknięty 

15-01-2020

Nie dotyczy

@Anonim , tak sądzę, że autor nie będzie odcięty od możliwości skorygowania swojej pomyłki i temat w moim odczuciu powinien dać możliwość kontynuowania wpisów aż do momentu dania prawidłowego rozwiązania. Takie sytuacje miały już miejsce.

15-01-2020

Nie dotyczy

Użytkownik nie zamknie tematu > rozwiązaniem, to powinien Moderator zrobić, omyłkowe rozwiązania czy lipne > można odznaczyć (Moderator).

15-01-2020