Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Pracuję w Orange

Brak możliwości dodawania komentarzy, jeśli wątek ma rozwiązanie.

Uważam, że w sytuacji kiedy dany wątek ma oznaczone rozwiązanie to powinna być zablokowana możliwość dodawania kolejnych komentarzy.

 

Wydaje mi się, że lepszym rozwiązaniem jest tworzenie nowego wątku.W wielu przypadkach w wątkach z rozwiązaniem toczy się niepotrzebna dyskusja, która może wprowadzić w konsternację osobę, która zadała pytanie. Ponadto poruszane są nowe tematy i rozwiązanie jest inne. Zupełnie nie związane z danym wątkiem.

 

Pozdrawiam

S.

2 tygodni(e) temu w Pomysły

  • 1

    Otwarty

  • 2

    Realizowany

  • 3

    Zrealizowany

Komentarze
Zespół Nasz Orange

Tego typu przypadki są przez nas "wyłapywane" - jeżeli w wątku pojawi się rozwiązanie - zawsze można jeszcze coś dopowiedzieć nie rujnując i nie zasłaniając odpowiedzi oznaczonej jako rozwiązanie. Jeżeli nie dotyczy tematu (nie wnosi nic) - to wówczas poddajemy takie wpisy aktom moderacji Szczęśliwa kobieta

2 tygodni(e) temu

Poziom 35, Ekspert

@sebaswiderski  też jestem za zamykaniem rozwiązanych tematów, akcent na tasiemcowe, ciągnięcie w nich dyskusji bałagan robi.

2 tygodni(e) temu

Poziom 30, Ekspert

Też jestem za ukróceniem tego. Niepotrzebny galimatias, skoro autor tematu dał komuś rozwiązanie. Coś na wzór AMY. 

2 tygodni(e) temu

Poziom 40, Guru *****

Podstawowym argumentem przeciw jest to, że informacja o zamknięciu wątku nie jest widoczna. Ale ostatnio tyle wątków było już pozamykanych.... Więc może czas na zmiany...

2 tygodni(e) temu

Poziom 19, Pasjonat

A co jak w temacie  jest dyskusja i jakaś osoba kliknie pomylkowo funkcje oznacz rozwiązanie to co temat zostaje zamknięty 

2 tygodni(e) temu

Poziom 30, Ekspert

@WindowX , tak sądzę, że autor nie będzie odcięty od możliwości skorygowania swojej pomyłki i temat w moim odczuciu powinien dać możliwość kontynuowania wpisów aż do momentu dania prawidłowego rozwiązania. Takie sytuacje miały już miejsce.

2 tygodni(e) temu

Poziom 35, Ekspert

Użytkownik nie zamknie tematu > rozwiązaniem, to powinien Moderator zrobić, omyłkowe rozwiązania czy lipne > można odznaczyć (Moderator).

2 tygodni(e) temu