Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 18, Komentator

Abonament.

Witam,

czy nie dało by się rozłączyć abonamentów telefonicznych na abonament telefonu stacjonarnego i abonament telefonu komórkowego. Czyli by były dwa tematy a nie jeden ogólny.

lipiec w Pomysły

Komentarze
Zespół Nasz Orange

Hm... @witek1358 chodzi Ci o rozdzielenie kategorii Moje usługi / Abonament na dwie składowe:

  • dla tel. stacjonarnego
  • dla tel. komórkowego

Tak? Szczęśliwy mężczyzna

lipiec

Poziom 18, Komentator

Witaj,

Tak , o to mi chodzi by rozdzielić w Moich usługach na dwie składowe. Ja posiadam abonament na telefon stacjonarny i ten temat mnie interesuje.  Nie posiadam abonamentu na telefon komórkowy i ten temat mnie Nie interesuje. I takich ludzi jest sporo.

 

lipiec

Poziom 18, Komentator

I jak na razie cisza. Mam nadzieję że nie całkowita.

lipiec

Zespół Nasz Orange

@witek1358

z doświadczenia wiem, że większość opisywanych w tej kategorii spraw dot. tel. komórkowego na abonament. Te stacjonarne są w przeważającej mniejszości.

Być może warto byłoby z etykiety telefon zrobić dwie:

  • telefon stacjonarny
  • telefon komórkowy

Szczęśliwy mężczyznaEmotikon: Szczęśliwy

sierpień

Poziom 18, Komentator

Nie każdy ma dobry zasięg telefonii komórkowej więc ma też stacjonarny. Popieram pomysł by z etykiety telefon zrobić dwie czyli telefon stacjonarny i telefon komórkowy jak się nie da zrobić dwóch tematów.

sierpień

Zespół Nasz Orange

@witek1358 dzięki za pomysł Emotikon: Szczęśliwy

Etykiety rozdzieliliśmy już jakiś czas temu, więc pomysł uznaję za zrealizowany Emotikon: Szczęśliwy

listopad

Zespół Nasz Orange

Status zmieniony na: Zrealizowany

Poziom 18, Komentator

Więc mam pytanie : gdzie szukać tematu abonamentu telefonu stacjonarnego. Bo w menu moje usługi jest tylko temat abonamentu telefonu komórkowego.

listopad

Poziom 39, Guru ****

Jak spojrzysz na dział Abonament https://nasz.orange.pl/t5/Abonament/bd-p/Abonament na dole po prawej masz sekcję etykiety: m.in. https://nasz.orange.pl/t5/forums/filteredbylabelpage/board-id/Abonament/label-name/domowy I w ten sposób poniekąd jest rozgraniczenie. Tylko akurat przydałaby się jasna etykieta "telefon domowy" bo jest wiele spraw związanych z "usługami domowymi" choć niekoniecznie jest to telefon.

listopad

Zespół Nasz Orange

@witek1358, @Piotrekk85 dodamy etykiety "telefon stacjonarny" i telefon komórkowy" również do wyszukiwania, bo wygląda na to, że zostały wprowadzone tylko przy tworzeniu nowego tematu.

listopad

Poziom 18, Komentator

@Aśka_M  Czemu piszesz że temat jest zrealizowany jak nie jest Jest to co było.  A w etykiecie domowy to akurat o telefonie domowym czyli stacjonarnym to tyle co kot nasikał a tak to o internecie na komórkach. Jeżeli nie potraficie rozdzielić tematu telefonii stacjonarnej czyli domowej od komórkowej w dziale abonament to napiszcie że się nie da i będzie po sprawie. A nie wydziwianie jak ostatnie odpowiedzi.

 

listopad

Zespół Nasz Orange

@witek1358 chyba doszło do jakiegoś nieporozumienia wynikającego z niedopowiedzenia Emotikon: Szczęśliwy

W nawiązaniu do wpisów z sierpnia (08-08-2018 12:30, 09-08-2018 20:54) w kategorii 'Abonament' etykietę 'telefon' zastąpiliśmy dwiema: 'telefon komórkowy' oraz 'telefon stacjonarny'. Samych tematów dot. wyłącznie tel. stacjonarnego, nazywanego również domowym (w porównaniu z resztą, np. tel. komórkowym czy internetem mobilnym) jest stosunkowo mało - i głównie dlatego nie zdecydowaliśmy się na wyodrębnienie osobnej kategorii dla tej tematyki.

 

Ale - jak słusznie zauważyłeś w swoim Pomyśle - warto byłoby w jakiś sposób zaznaczyć obecność tematów poruszających sprawy związane z tel. stacjonarnym. Dlatego powstała dedykowana etykieta. Dobrze, że zwróciłeś na to uwagę. Za to jesteśmy Ci wdzięczni! Serce Emotikon: Szczęśliwy

Uznaliśmy, że Pomysł w tej właśnie formie został zrealizowany Emotikon: Język

 

Wyszło jednak, niejako przy okazji Emotikon: Bardzo szczęśliwy, że lista etykiet widocznych w danej kategorii jest niespójna z listą widoczną przy tworzeniu tematu. I... to dodatkowy plus Twojego Pomysłu! Kot pokazuje język

Teraz właśnie przyglądamy się tym listom... Zobaczymy, co się da zrobić.

listopad

Zespół Nasz Orange

@witek1358, @Piotrekk85 etykiety do wyszukiwania zostały zaktualizowane i są spójne z etykietami wybieranymi podczas tworzenia tematu. 

Bardzo dziękuję za pomysł, uwagi i cierpliwość  Emotikon: Szczęśliwy

listopad