Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

Ewa chce spać 🥱🥱🥱 - jak w filmie 😂


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6523
  • 15956
  • 84

Pogaduchy

@Anonim  Hi hi kurki ci ocalił 😛 @wscieklaewka witaj ciepło jak tam pisaj .


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18473
  • 52873
  • 716

Pogaduchy

Witam wszystkich ponownie z samego wieczorka Emotikon: Mrugający


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6523
  • 15956
  • 84

Pogaduchy

Co tam Arturze 😜


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18473
  • 52873
  • 716

Pogaduchy

@Citi2017 Szybko czas leci, od PRL-u tylko pstryk (palcami) i już przeleciało jak z bicza strzelił. @Anonim i @Anonim  przypominają czasy mojego dzieciństwa Emotikon: Bardzo szczęśliwy

 

Jak u Ciebie po pracy?

 

P. S. 

Krzysiu pisz do mnie Artek, to nie będzie się Piotrkowi myliło z @Artur 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6523
  • 15956
  • 84

Pogaduchy

@ketrasaArtur w porządku odpoczywam coś milczy nasz @Piotrekk85 ☹️ a jak tam masz plany na jutro 🙃 ja rano muszę pogrzebać w sztaplarce bo coś nawala 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Citi2017 , nie macie w firmie brygady hyc do napraw sprzętu, że sam ogarniasz? Emotikon: Szczęśliwy

@ketrasaArtur , dalej "młodziak" jesteś, tylko ten przedział wiekowy mnie zastanawia Emotikon: Mrugający W nim należysz do wirtuozów...długo stroi, krótko gra Emotikon: Mrugający@wscieklaewka  nuży Cię i usypia nasze bajdurzenie? ...przedwczesne dobranoc z kurami? Emotikon: Mrugający


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6523
  • 15956
  • 84

Pogaduchy

@Anonim  mamy ale termin na 12 mają wolny a my mamy dużo pracy 😋 więc do 12 musisz jakoś sami se radzić zresztą wiesz jak to jest 😋

 

 

 

 

 

 

 

 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Citi2017 , wiem coś o tym. Pierdołki w pracy też sami ogarnialiśmy Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18473
  • 52873
  • 716

Pogaduchy

@Anonim od początku mojej kariery zawodowej cały czas byłem i jestem "młodziak". Pierwsza moja praca, to zatrudnienie w firmie, gdzie pracowali moi rodzice. Ich koledzy i koleżanki jeszcze zostali, więc jakieś 3 lata zajęło mi, żeby mówić do nich na TY. Teraz mimo, że miedzy Tobą i mną jest spora różniąca wieku, nie przeszkadzało by mi, żeby zwracać się do ciebie jak do kolegi Emotikon: Mrugający (o ile pozwolisz).

W obecnej pracy też mam współpracowników, którzy są w wieku mojego ojca, no i znowu jestem "młodziak" Emotikon: Bardzo szczęśliwy Nie przeszkadza jednak, aby fajnie i miło spędzać czas w pracy na różnych wygłupach (w granicach rozsądku), oczywiście po wykonaniu powierzonego zadania Emotikon: LOL Nie można psocić ani nikogo straszyć, jak kolega trzyma szlifierkę w garści. Ale jak już odłoży, i ma chwilę wolniejszą to już .... 

Kiedyś napisał do szefa podanie o dopłatę za warunki szkodliwe, bo już zemną wytrzymać nie może Emotikon: Bardzo szczęśliwy