Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32432
  • 36762
  • 1369

Pogaduchy

Cisza 🙂

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy


@bluesmanniaknapisał(-a)

@ketrasaArturnapisał(-a)

@bluesmanniak U mnie od rana ładnie słoneczko świeci. Po Twojej mapie widać, że mam mieć pochmurno, a tak nie jest Emotikon: Szczęśliwy

To jest/był stan na około 11-stą, wcześniej było inaczej, to się wszystko dynamicznie zmienia, chmury się przesuwają 😉


Jak wskazówki sekundnika - bulwa i paw 🤔🤔🤔 one znaczy się te chmury pędzą Emotikon: Język


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy


@Anonimnapisał(-a)

Też witam wszystkich bez wyjątków Emotikon: Bardzo szczęśliwy @bluesmanniak , u mnie żaba tańczy w kuchni, bo też słoneczko ujrzała. Żeby potrafiła jeszcze rozróżnić to od śniegu, który mocniej zabielił dachy i pola, to by się jej odechciało...skubanej Emotikon: Mrugający


Masz żabę @Anonim ???


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

Oj @Anonim 😂 żaba składa skrzek chyba, bo to nie ryba Emotikon: Język

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Taka nowinka z Chin 😉 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18573
  • 53175
  • 720

Pogaduchy

Witam wszystkich Emotikon: Mrugający

 


@Citi2017napisał(-a)

@ketrasaArtur  wróciłem właśnie z pracy 😛 a co u ciebie 


Z pracy wróciłem prawie 4 godziny temu, ale są inne obowiązki, które należy wykonać. Emotikon: Bardzo szczęśliwy

W między czasie trochę się na NO udzielę  Emotikon: Mrugający

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@wscieklaewkanapisał(-a)

Oj @Anonim 😂 żaba składa skrzek chyba, bo to nie ryba Emotikon: Język


@wscieklaewka , to przez roztargnienie mi się pomyliło. Mam plastikową i żywe...chciały się wytransportować z oczka razem z rybami. Podrywka, to nie taxi dla żab i fru do mułu dennego spać Emotikon: Mrugający Odłowy zakończone i te 55 cm u największej zrobiło na mnie wrażenie. A jak chlupnęły w rzece? Fale Dunaju wywołały wszystkie trzy i zniknęły w otchłani wodnej. Jedną łuskę na pamiątkę mi zostawiły...na szczęście Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Pamiątkowa fota w szafliku...lata pięćdziesiąte ubiegłego wieku. Dokładnie w tym szafliczku mama nas kąpała, a wodę z pobliskiej rzeki nosili dorośli.

w szafliku.PNG


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6527
  • 16009
  • 84

Pogaduchy

@Anonim  co w końcu zrobiłeś z tymi rybkami 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@Citi2017napisał(-a)

@Anonim  co w końcu zrobiłeś z tymi rybkami 🙂


@Citi2017 , żadnej nie zjadłem Emotikon: Bardzo szczęśliwy Małe podarowałem komuś, kto ma oczko z infrastrukturą ciut inną, niż moja. Te trzy duże zażywają wolności w rzece. Mnie zostały zszokowane żaby, którym naruszyłem sen zimowy w trakcie odłowów Emotikon: Smutny


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6527
  • 16009
  • 84

Pogaduchy

@Anonim  masz fajne oczko czemu je likwidujesz ?