Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Pogaduchy

@Rafał  a dlaczego ja nie widzę u siebie 2 rocznicy? Z tego co pamiętam jestem w grupie użytkowników z największym stażem


Zespół Nasz Orange
  • 1105
  • 7731
  • 80

Pogaduchy

@Misiek62 jasne, że jesteś i na pewno otrzymasz 😉 Nie widzisz jeszcze, ponieważ zarejestrowałeś się trochę później od @Piotrekk85 , a dokładniej to wieczorem przed 23 założyłeś konto i jeszcze pełne dwa lata u Ciebie nie wybiły 😉 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Bo @Misiek62 jest pewnie z innej strefy klimatycznej...nie pokazał futerka, czy białe, a może brunatne? Musi się zsynchronizować z naszym czasemEmotikon: Język


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Pogaduchy

no, no, jaka kontrola, z dokładnością do godziny, minuty... 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36205
  • 1366

Pogaduchy

Jeszcze wyjdzie co kto robił 🤐

Zespół Nasz Orange
  • 1105
  • 7731
  • 80

Pogaduchy

@Piotrekk85, @Misiek62 wiedzieliśmy kogo zapraszamy i czekaliśmy kto się porejestruje 😉 do tego żadna inwigilacja potrzebna nie jest, ani "raport", siedzieliśmy na początku jak na szpilkach i czekaliśmy, czy ktoś zaglądnie i się zarejestruje. 18tego to był akurat poniedziałek, byłem do końca dnia w pracy i ostatnią osobą tego dnia która się zarejestrowała był właśnie @Misiek62, wcześniej jeszcze tego dnia na pewno @Mat@Katani1 i to chyba jako jeden z pierwszych, @Jozefg jakoś w tym samym czasie co @Piotrekk85 już po południu. Początki mają to do siebie, że się je pamięta i wspomina. Choć na wspomnienia przyjdzie jeszcze czas. A Wy pamiętacie początki przed startem i Wasze pierwsze wpisy ;)?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Pogaduchy

Czarujesz @Rafał, nie wydaje się mnie by ktoś z Orange znał mój "profil" i przez to zostałem wytypowany do zaproszenia aby wziąć udział w tym przedsięwzięciu, bo do tamtej pory praktycznie nie udzielałem się publicznie w "świecie Orange".... co do godziny "rejestracji", zastanawiam się dlaczego zrobiłem to tak późno wieczorem... 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36205
  • 1366

Pogaduchy

Osobiście to czekałem na premierę "nowego forum" po mailu od @Piotrek na wiosnę i paru zapowiedziach na starym forum i w miejscach po "drugiej stronie mocy" 😉 i tego dnia otrzymałem maila od @Remi 😉Screenshot_2018-07-18-21-16-23-366_com.google.android.gm.png

 

 

A co napisałem jako pierwsze? Pewnie jakieś sugestie.


Zespół Nasz Orange
  • 1105
  • 7731
  • 80

Pogaduchy

Przed sierpniem zapraszani byli użytkownicy starego forum, bloga, wypełniający ankietę, bądź pracownicy 😉 O tamtej porze byłeś jedyny który założył konto, więc dobre pytanie @Misiek62, może ciekawość nowego nie pozwalała Ci zasnąć ;)? Najważniejsze jednak, że spodobało Ci się na tyle, że po rejestracji zostałeś z nami 😉

@Piotrekk85 szacun za zachowanie tego maila 😉 Masz może jakieś screeny z pierwszych chwil Nasz Orange ;)?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Pogaduchy

Też mam jeszcze w skrzynce tego maila od Remiego - z 18 lipca 2016 - godzina 14.04... ale żeby było ciekawej, znalazłem kolejnego, praktycznie tej samej treści, z 20 lipca godz. 11.32zaproszenie-1.JPGzaproszenie-2.JPG