Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Anonim  prowizorki się też sprawdzają, ale jeśli się chce i jest miejsce, to dlaczego... nie zrobić tego porządnie, mam przyczepkę do auta, niedaleko tartak i skład materiałów budowlanych, nie szacowałem inwestycji, ale samemu to stawiając, wychodzi mniej niż 1/2 ceny stawianych przez fachowca 😉

Obiekt zadaszony i tylko kostki dookoła położyć a będzie jak z katalogu, stawialiśmy to na luzie i w miesiąc się wyrobiliśmy, ale tak to schodzi amatorom, po jednej warstwie cegły na dzień, baliśmy się by cegły się nie rozjechały na warstwach.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6528
  • 16020
  • 84

Pogaduchy

@Anonim  jak tam ogólnie plany na wypad w góry 😄 @Piotrekk85  źle się czuje coś jak by mnie przejechał samochodem

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Citi2017  ty skończ z górami, jeszcze mnie uda bolą po wspinaczkach,  teraz wolę niziny i miejskie chodniki 😉

Tak poza tym to zaniedbałem ogródek, muszę trochę drzewa i krzewy poprzycinać, fatalnie wyglądają, teraz to najlepszy okres na takie prace.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32446
  • 36828
  • 1370

Pogaduchy

Nie mam prawka więc nie mógłbym Cię przejechać 🤪

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6528
  • 16020
  • 84

Pogaduchy

@Piotrekk85  wraca do zdrowia bo bzika dostał 😄 @Anonim  ja uwielbiam wspinaczkę i kiedyś chętnie z tobą bym się powspinał bo czuć u ciebie że mimo obolały jesteś podobało ci się  🙂 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Citi2017  lubię wspinaczki i MTB, przeforsowałem się, brat 10 lat młodszy i na siłowni ćwiczy, ma zaprawę, ja trochę odstawałem kondycją, stąd kontuzja, ale powoli się regeneruję, będzie dobrze, tak w wolnych chwilach preferuję MTB, to mój konik.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18644
  • 53382
  • 722

Pogaduchy

Witam wszystkich, jestem ponownie, co słychać ciekawego?

 

 

 

Zresztą, co ja się pytam, zaraz sam sprawdzę Emotikon: LOL 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6528
  • 16020
  • 84

Pogaduchy

@Anonim  mój też 🙂 cie kawę czy Piotruś lubi spinaczki  😛

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@ketrasaArturnapisał(-a)

Witam wszystkich, jestem ponownie, co słychać ciekawego?

 

 

 

Zresztą, co ja się pytam, zaraz sam sprawdzę Emotikon: LOL 


Oj, masz sporo zaległości...działo się Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18644
  • 53382
  • 722

Pogaduchy

@Anonim Widzę właśnie, ale obowiązki rodzinne są ważniejsze. Więc najpierw rodzina, potem NO.