Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Anonim , a jak oceniasz Windows 10 w jesiennej kompilacji 1909? Wczoraj ją pobrałem, to może wrzucisz jakieś spostrzeżenia, skoro testujesz?

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Piotrekk85 Wiesz co jest śmieszne że wg gamy to 36.6 nadal istnieje


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32341
  • 36325
  • 1367

Pogaduchy

Bo jeszcze taryfa jest chyba, nie zmigrowali wszystkich bo nowe CRM plusa nie działa jak powinno.
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@Anonimnapisał(-a)

@Anonim , a jak oceniasz Windows 10 w jesiennej kompilacji 1909? Wczoraj ją pobrałem, to może wrzucisz jakieś spostrzeżenia, skoro testujesz?


To tylko kosmetyczne poprawki, nic poważnego nie jest aktualizowane czy zmieniane, ja nie odczułem zmian, ani na plus/ ani na minus 😉


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Pogaduchy


@ketrasaArturnapisał(-a)

Może to będzie tradycja ustalania menu obiadowego przez @Anonim.

I znów wiadomo co pod polskimi strzechami gości na obiad.


Na dłuższą metę to możemy tego nie przeżyć 😉

Może jak ze zdjęciami - niech każdy Heros raz na tydzień/miesiąc zaplanuje obiad dla wszystkich forumowiczów?

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@bluesmanniak , gdzieś mam starą , grubą książkę kucharską babci. Bo te nowoczesne i z internetu, to jak kompot p.Gesler...sokiem z buraczka czerwonego kolorowany...fuj. Wątpię, by się przyjęło na forum...wolę na luzie pogadać, tak jak @Jozefg  pokazuje sporadycznie swoje klimaty z wędzarni czy sadu, albo lasu. Wiesz, że tortury to nie tylko cielesność?Emotikon: Szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Anonim  dobrze prawisz, najlepsze to swojskie jadło, brat i ja postawiliśmy kombajn, wędzarnia / grill/ piec chlebowy, można wszystko na raz robić, sporo pracy nas to kosztowało, jeszcze nie dopięte na ostatni guzik, ale kombajn ogródkowy już działa, teraz tylko dopieścić obiekt 😉

IMG_20190630_120805.jpg

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Anonim , na bogato Emotikon: Bardzo szczęśliwy Szacun.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

2 przyczepki cegły, też szamotowej, trochę dobrego drzewa do wyłożenia wędzarnika, pomiędzy wędzarnikiem a paleniskiem spora rura izolowana, więc ciepło się utrzymuje, aparatura do pomiaru temperatury też jest, można wędzić i piec, nic się nie spali, czy wędzona kiełbasa > wytopi tłuszcz,  po prostu ideał, kiedyś miałem przerobioną szafkę ubraniową, ale to był koszmar... nie wędzenie.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Nie ma to jak rura dwumetrowa w ziemi i drewniany wędzok z workiem jutowym. Tak uwędziłem parę świnek...znaczy wyrobów z nich Emotikon: Bardzo szczęśliwy Koniecznie drzewem owocowym (śliwa, jabłoń i jałowcem opalane)...gorzałeczka na poczęstunek też...tak ze dwa litry Emotikon: Mrugający