Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6528
  • 16020
  • 84

Pogaduchy

@ketrasaArtur  oj tak jak Pan burebusek powiada 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18685
  • 53513
  • 729

Pogaduchy

Dzięki @Citi2017 @Anonim  już nadrabiam zaległości, ale to chwilkę potrwa Emotikon: Szczęśliwy

Poza pogaduchami są bardzo ciekawe tematy. Trzeba liznąć deko wiedzy Emotikon: Język


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6528
  • 16020
  • 84

Pogaduchy

@Anonim  a masz zaliczone jakieś konkretnie góry np tatry itp?

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Citi2017  niestety nie, ja amator z małymi aspiracjami, wolę podziwiać krajobraz, ciekawe miejsca odwiedziłem, sporo filmów nakręciłem, ale nie robiłem kopi na PC, teraz nie ma jak kopie zrobić, bo sprzęt odmówił posłuszeństwa, ale to jeszcze były kamerki na taśmy, obecnie nie mam czasu na chodzenie po górach, zdobywanie szczytów jakoś mnie nie aktywuje, chyba leniwy jestem trochę.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6528
  • 16020
  • 84

Pogaduchy

@Anonim  spoko  ja też lubię podziwiać widoki itp a czasem skoczyć na bandżi  🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18685
  • 53513
  • 729

Pogaduchy

@Anonim @Citi2017 Ja również uwielbiam piękne widoki. Szczególnie, jak na horyzoncie pojawi się płeć piękna Emotikon: LOL

 

Tylko żona mi zabrania.

 

 

 

 

Dlatego jestem wpatrzony tylko w nią Serce

 

 

 

P.S. piszcie trochę wolniej, bo nie nadążam z zaległościami. A sporo się dzieje. 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Citi2017  u mnie skakanie odpada, mam problemy z szyją, uraz z dzieciństwa, niestety operacji nie robiłem, czasem mi szyja mocno dokucza, ale przyzwyczaiłem się do tego, na starość pewnie będzie gorzej, ale tak daleko nie wybiegam 😉

@Citi2017  pewnie gada do fona, ten to szybko składa w tekst, potem szybko wysyła 😄


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6528
  • 16020
  • 84

Pogaduchy

@Anonim Rozumiem ale i tak twardziel z ciebie 🙂 Piotruś coś nam milczy to nie dobrze:)

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Citi2017  może @Piotrekk85  odpoczywa, pracowity jest, należy mu się odpoczynek, wróci na NO jak wypocznie, gdzie mu tak dobrze będzie 😉


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6528
  • 16020
  • 84

Pogaduchy

@Anonim  czasem mam wrażenie jak piszę Piotrek  że zabraknie go, to myślę że ma nas dość 😞